Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

5 kil za 2 tyzdne??

Príspevok v téme: 5 kil za 2 tyzdne??
Breberus

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci je normalne ked som behom dvoch tyzdnov schudla 5 kil. Zistili mi ze mam nejake plesne v crevach tak som uplne prestala jest sladke, cokoladu, nejem ani nic mliecne. ratala som s tym ze schudnem, ale zda sa mi to nejako moc rychlo mala som 69-70 kil a behom strnastich dni mam 64. je to normalne? ja sa totiz bojim ci to neni niecim inym. ja mam totiz problemy s dychanim.
Dakujem za kazdu radu :) pekny den :)

dana660xz

ked to bude aj nadalej takto klesat, obrat sa na doktora, lebo ked mas teraz 64 kilo, tak to je fajn. sleduj si aj BMI a ked sa budes citit velmi oslabnuta, chod za doktorom tiez.

Krymsy

ahojte baby...ja som bola taká zúfalá a tiež som skusila rôzne diéty a nič :( potom som skúsila tabletky Acai Berry a za týždeň som schudla 3 kilá. Výhodou je, že je to na prírodnej báze a nemá to vplyv na organizmus :) -odkaz odstránený- pozrite si tento link :) a ešte tam dostanete aj 2 darčeky :D

Breberus

No mam 172 cm. sladke som prestala jest pred troma tyznami, prvy tyzden som neschudla, ale tieto dva tyzdne to ide rapidne dole. hlavne sa necitim taka " nafuknuta" ale na druhej strane ma strasne bolia ramena, mam ich uplne slabe. strane sa tesim ze som schudla, lebo stale rozpravam ako chcem schudnut ale na druhej strasne sa bojim.

dana660xz

na aku vysku si mala tych 70 kil?
podla mna 5 kil za dvy tyzdne je dost, ale radikalnou zmenou starvy sa to stava. dolezita je aj tvoja vyska. myslim si,ale ze nadalej to nebude takto rychlo klesat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

5 kil za 2 tyzdne?? - Fórum - ZDRAVIE.sk