Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Termálna voda na tvár od La Roche Posay

linda1111

ja ju používam v lete na dovolenke pri mori na osviezenie ,ked ma pali tvar zo slnka,vtedy si ju neviem vynachvalit

nicci

ja som si tuto termalnu vodu v spreji kupila len nedavno ale musim povedat ze uz po par dnoch je plet krajsia a zdravsia. som maximalne spokojna :)

iotaaa:-)

Micerálnu La Roche používam aj ja a som s ňou maximálne spokojná. Aj sa s ňou odličujem, aj oči. Je úplne šetrná. Pomáha aj na zápaly aj čierne bodky. Používam ju ráno aj večer.
Tie bežné pleťové vody som používať nemohla vôbec, mala som z nich zapaly a suchú pleť.
Je super, určite vyskúšaj :-)

JahO_Odka

Ja od nich používam micelárku s termálnou vodou... neviem, či toto nemyslíš.
Je veľmi dobrá, aj na tvár, aj na oči. Nedráždi, nevysušuje, má neutrálne pH, proste skvelá vec :) Celkovo tie micelárne vody sú veľmi dobré a šetrné odličovače.

Danielle24

Caves :) Ak myslis tu v spreji, tak tu som si nedavno kupila. Rozmyslala som aj nad Avene, ale tu momentalne nemali... a musim povedat, ze je vyborna. Obsahuje hlavne selen a ja ju pouzivam najma na tonizaciu pleti po vycisteni, pretoze som mala pocit, ze vsetky tie rechemizovane pletove vody mi plet este viac nicili a vysusovali. Ale tato voda je naozaj dobra, pekne hydratuje a osviezi plet. Nabuduce skusim tu od Avene.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Termálna voda na tvár od La Roche Posay - Fórum - ZDRAVIE.sk