Pomoste prosim-Rast

Magy

mifor - mas moje sympatie. :)) potvrdzujes to prislovie, ze co je male, to je mile? :))

ja som vzdy tvrdil, ze na vyske nezalezi, aj ked su momenty, ked jeden alebo druhy extrem moze prekazat alebo chybat.

osobne mam 190 a je to sice fajn, ale je vela momentov, kedy by som s radostou daroval hocikomu aj 20 centi

mifor

peter009, ani mne nie je jedno, že som nevyrástla tak ako moji rovesníci a to sa mám teraz zblázniť, že mám len 145cm. Bohužiaľ, komu nie je rady, tomu nie je pomoci, keď mu nestačí normálny vzrast. A ako píše maruška_123 lieky na rast sa predpisujú len pri určitých diagnózach.

peter009

Eva123....co ma každy s tymi tabletkami na rast??... niekto chce asi narasť a neni mu to jedno ze nevyrastol tak ako jeho rovesnici

lama5lamova

Akí vysokí sú tvoji rodičia??? ak sú skor nižší, tak je možné, že meter osemdesiat asi mať nebudeš, ale na druhej strane, stať sa može hocičo :) aj ja som krpatá a tiež mám z toho niekedy strašné depky, ale snažím sa to ignorovať :D ja som si povedala, že na to seriem a počkám do 18, dúfam, že aspoň tých 5cm vyrastiem :D a keď nie, tak sa svet nezrúti ;) poprípadne možeš zájsť k endokrinológovi, ak chceš :)

maruska_123

a co si myslis ze ludia tu su jasnovidci? ako mame vediet ci dorasties?

ziadne lieky na rast ti nikto nepredpise

toto je hlavne o genetike