Parazit v creve - škvrkavka

Príspevok v téme: Parazit v creve - škvrkavka
Domco9

Ahojte
Je mi to velmi neprijemne.
A trochu slabsie zaludky radsej necitajte.

.
Po tom ako som bol na zachode na velkej potrebe bol v myse maly cervik. Farbou, tvarom ako dazdovka, ale tenky (do 1mm) a asi 6cm dlhy.
Mama vravi, ze je to asi skvrkavka.
Z neto to vizera, ze by to mohla byt pravda.
Su tam ale nepekne veci popisane, co vsetko moze sposobit.
Mate skusenosti? poculi ste o niecom takom?

arman

Tu kuru mam od Jarda Zajicku, a on to tak doporucuje, je to silne dezinfekcne cinidlo, ktore v tej kure odvedie rovnaku pracu ako oresak americky.
Doporucuje to aj na doplnanie jodu, pretoze je to lacne a funguje to. Za prirodne produkty das viac. Telo vie vyuzit aj anorganicke mineraly (neviem ci vsetky, ale niektore urcite), napriklad ked sa kupes v solnom kupeli, tiez sa to vstrebava.

arman

Pri kojeni si musis overit, ci sa niektore z latok nebudu dostavat vo vysokej koncentracii do mlieka. Naslepo by som to neskusal, ale ja sam to neviem posudit.

No ide o to, aby postovne za Lugolov nebolo tak vysoke, ze sa uz oplati pomaly rovno objednat Tinktura z oresaku americkeho. Na recept to urobia vzdy v lekarni, bez receptu je to tazsie.

So zapperom ti veru neporadim. Chod na forum UPramene, a skus najst ci tam nieje taka tema, popripade zaloz. Je tam vela technicky zdatnych ludi. :-)
Podla mojho nazoru, na zapper ale potrebujes dobru diagnostiku, lebo musis nastavit presnu frekvenciu, musis vediet aj v akych intervaloch to pustat. Cize, musis poznat cloveka, ktoremu bezvyhradne doverujes a vie ti diagnostikovat parazity, inak ta moze len tahat za nos... a ak takeho najdes, posun ho aj mne. :-)

watermelon

arman, a este preco vlastne odporucas lugolov roztok? to je pokial viem anorganicky jod, nie je lepsi organicky, telo ho prijme lepsie nie?

watermelon

lugolov roztok predava Damian.
arman, prosim ta, mozem sa pokusit o nejaku tu kuru ako pises aj ked kojim? pozrela som si to video co si sem hodil, no hroza...ked si predstavim...uff, som uz nejaky cas na surovej strave, viem ze to nie je ziadna vyhra, co by si poradil? co hovoris na zakupenie zappera? sama ho neviem vyrobit.

arman

revitalin, keby to bolo tak, ako hovoris, paraziti by uz davno vyhynuli. Nezabudaj, ze oni sa vycvicovali na divokych zvieratach, alebo ovela odolnejsich ludoch. Ti mali niekolkonasobne lepsiu imunity nez my a creva v poriadku. A aj tak sa do nich dostanu! Nechci vediet, kolko ich ma dnes prakticky kazdy...

revitalin

Nemas aj problemy so zazivacim traktom?
Lebo iba v pripade, ked crevna stena uz nie je taka, aka ma byt...pevna a dostatocne hruba...prejdu cez stenu do krvneho obehu parazity a zacnu si ta dobyjat po svojom. Takze...po odcerveni sa treba zamerat na tu spravnu dietu, a to na dietu, ktorou sa Ti znormalizuje traviaci trakt, aby sa Ta taketo potvory uz nikdy nechytili.
Aj tak by som Ti gratulovala, ze si cervika zbadal, lebo aspon mozes teraz daco podniknut. V opacnom pripade by si mal iba priznaky take, ktore by mohli kludne skoncit na operacnom stole s nespravne stanovenou diagnozou. Stava sa totiz, ze mnohym stanovili rakovinu, a ani chemoterapia nezabrala, a to sa iba cervicky rozmnozili a cloveka jednoducho pozierali zvnutra.... Ale Teba sa to teraz uz vobec netyka! Si stastny clovek!

arman

Nazdar Domco, este som si spomenul, ze mozno najjednoduchsie a najrychlejsie riesenie bude konak + ricinovy olej.
Precitaj si tento navod:
www.hadziki.cz

Ale funguje to len na traviaci trakt, takze postupne sa ti tam namnozia, ale ak vyjdu von, tak sa ti aspon dost rychlo ulavi.

arman

OK, RNG to napisal celkom dobre.
Kedze tinktura z Oresaku Americkeho je predrazena, niektori kutili nasli ovela lacnejsie riesenie - Lugolov roztok.
Oresak vas vyjde na 30 euro, Lugolov roztok na par centov. Zaroven doplna jod.
So zhananim Lugolovho roztoku to bude ale tvrdsi oriesok :-) Hlavne u nasej podarenej mediciny, a "ustretovych" lekarnach s lekarnikmi s "vrucnym a dobrosrdecnym" prejavom. Hlavne s tymi mladymi okrasami, co sa tam objavili za poslednych 10 rokov. :-)

Postup treba dodrzat presne, nie vylepsovat po Cesku ako sa hovori, lebo Palina Prava aj klinceky obsahuju latky, ktore mozu poskodit zdravie. Ono je to zalozene na tom, ze paraziti toho znesu menej, nez telo, a presne do tej davky sa treba trafit.
Palina Prava, pokial sa ostane brat v tych konskych davkach, poskodi nenavratne mozog, klinceky su zase zataz pre pecen.

Moj postup je potom pokracovat chemickymi anti-helmetikami, ale to este nechcem doporucovat, kym si tym neprejdem osobne. To ma este len caka. :-)
Vela ludi si uz preslo aj tymi, zataz jedneho antihelmetika nieje vacsia nez jedno antibiotikum, ktorymi sa ludia bezne cpu kazdu chvilu, cize to nevidim nejak tragicky narvat do seba tie antihelmetika. Kolko antibiotik to potom beznemu cloveku moze usetrit, ze? :-)

Takisto, v mojom postupe som zaradil kasu z ostropestreca marianskeho, ktory pomaha peceni zbavovat sa toxickych latok a chrani ju pred nimi... co je v tejto kure podla mna mimoriadne dolezite, a znizi to pripadne prejavy.
Nebojte sa... ziadna panika, ste zachraneni. Mam info, studoval som to cele tyzdne od ludi, co sa tym zaoberaju roky, takze kludne sa pytajte. :-) Bolo to neprijemne studium, ale tak citil som ze treba. :-)
Dam presne navody, a casom aj napisem, ako mi zabrali tie chemicke antihelmetika. Bohuzial, niektore treba objednavat az z Thajska alebo z Ameriky... nase podarene slovensko tu zase nic nema. Niektore sa daju zohnat ak zaklamete veterinarovi, ze to potrebujete pre zviera alebo rybicky.