proti menštrulačným krčom

RNG

Tema bezala mnohokrat, prostriedky su yam, damiana, black cohosh, pupalkovy olej, Dong Quai a podobne.
Yam napravuje hormonalne hladiny, pupalkovy olej je proti zapalovy, ostatne posobia komplexne.

brunetka_a

nienie , vedela som že je to bez L.. len som si to neuvedomila a napísala s L .. a proste kvoli preklemu tu nemusí hned niekto urážať..:(.. o to mi ide..

ehjhej teplé obklady a čaje vždy pomôžu, takéto som chcel len triky že aké používate vy baby :) niake " babičkine recepty " :))

Heatherka

ty si si vazne myslela, ze je to mestruLacia ??? cosi , neverim :D kebyze mas 13 nepoviem, ale 19 fiha. no podla toho z coho mas tie krce. velmi bolestima MS moze byt kludne aj endometrioza. cize najprv treba ist k lekarovi, popytat sa a tak.

ja mam bolesti tiez neskutocne, som vyradenna z cinnosti. ked som brala HAK bolo to znesitelnejsie , ale aj tak som si potrebovala dat nejake analgetikum.

ak to mas len funkcne tak zensky caj, magnezium ako tu bolo spomenute, teple obklady.

brunetka_a

jejda kvoli jednému " l " tu takéto scény robí a hned uráža a enviem čo ..ale neriešim ťa fuajh...

hak hovorím nie len kvoli tomu ,ale mám 19 , mám 5 ročný vztah , a chcem kvoli tomu hlavne.
otázka bola že či mi aj ked budem hak používať môôže zmierniť bolesti.

Heatherka

bud to bol preklep alebo, podla posledneho prispevku nevies, ze je to menstruacia :)

a preco hned HAK ??? ved skus najprv nejake lieky, kvapky, alchemilkovy caj atd.HAK kvoli krcom si nedavaj. ja som mala krce, aj ked som brala HAK.

brunetka_a

fuajh - o čo ti ide ?... a čo tu mám používať " krámy " ako niake soplavé decko čo ani nevie čo to je alebo čo ? ...
toto svedčí o tvojom zvdelaní ako sa vyjadruješ...takže radšej sa ukludni..

2bodka - hejhej dakujem skusim :)

a ked už ide o to HAK nejdem len kvoli tomu ,ale aj iné problémy, len som sa pýtala či aj to môže pomocť.

fuajh

menstrulacia :DDDDDDDDDDDDDDD
ty si odkiap prisla?to si ani do zakladnej skoly nechodila? hlavne ze uzivat hak chces