Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Clinique make up

amanda23

SIMKA, mam krabicku od makeupu, ale nejake parabeny sa tam v zlozeni nepise, neviem, este co si mala na mysli, ake svinstva okrem tych parabenov...

amanda23

wuwu musim pozriet v obchode ten YSL make up co pises, ten nepoznam, ja uz od nich roky pouzivam korektor YSL- Touche Eclat a rozjasnovac v pere v jednom a neviem si vynachvalit, je to najkupovanejci korektor v UK vraj a najlespi podla svetovych vizazistov..

amanda23

dlho som pouzivala PERFEKTLY REAL 18, je celkom dobry aj kryje a prirodzene plet vyzera, je na zmiesanu plet, stredne kryci, teraz mam od nich PORE REFINING SOLUTIONS 6 na zmensenie porov a zmatnujuci, ale ten predtym bol lepsi, ale aj tak bol tusim najlepsi aky som kedy mala od LANCOME Teint idole ultra, alebo Estee Lauder Double Wear.

wuwu

ja mam od clinique - superbalanced makeup , za 29eur
no viac mi vyhovoval YvesSaintLaurent ( matt touch foundation) , kedze mam mastnu plet, a tento od clinique mi plet este viac premastuje .

sydney

ahoj, ja som mala nejaky moisture, na suchu a citlivu plet a zivote som nemala nic lepsieho na pleti,fakt. vo fann stal 29 eur, s isicom som ho mala za 26.je to dost,ale plet mam len jednu a ozeliem tricka a radsej si kupim nieco kvalitnejsie. vrelo odporucam :)v lete idem do usa a chystam sa ho tam kupit,hoc aj dve tuby do zasoby

dfdgerer

ja som mala od nich even better foundation,a to bolo nieco hrozne.teraz pouzivam clinique super moisture,a ten milujem!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Clinique make up - Fórum - ZDRAVIE.sk