Astrálne cestovanie - riziko?

Príspevok v téme: Astrálne cestovanie - riziko?
1kolka1

ahojte... nedavno somm o tom dost citala a zaujalo ma to...chcela by somm to skusit ale bojim sa ze sa mi nieco stane ...niektory pisu ,ze ked tam stretnes nejaku zlu bytost a nezbavis sa jej ,moze sa ti preniest do zivota ako nejaky smutok alebo problemy .. vazne ma to laka ,len sa bojim tohoto..mate s tym niekto nejake skusenosti ? od kolkych rokov sa to moze robit ? a este jedna dolezita otazka...ako sa vratim do svojho tela ?

dakujem za odpovede :)

anjelik*

Agartio, smiem sa spýtať, čo konkrétne duch svätý vraví k astrálnemu cestovaniu? A z čoho pramení tvoja istota, že sa jedná o vyjadrenie sa práve ducha svätého? :o)

agartio

No povedala si, ze mam obmedzene myslenie, ak nemam ziaden zazitok a nic o tom neviem.
Len sa Ta opytam, odkial vies, kolko o astrale viem?
Len som svojim nazorom znegoval rozpravku ostatnym a to ich casto nastve, ja viem. Rovnako, ako ked poviem, ze breathariani su podvod, tak to nastve vela ludi, ktory maju radi rozpravky, ktore im ti ludia pisu.
A ked im niekto urobi dokaz, ako u jamusheen, kde vidno, ze je to psychicky narusena osoba, rovnako ako vela z tych ludi, navyse mozu mat schyzu, takze klamu samych seba, tak to nechcu vediet, a dalej tomu veria.
kazdy dokaze astralne cestovat. Vzdy ked zaspis, ale nic si nepamatas. Iba mozog zazije nejake stavy, ale zo samotnej cesty si nepamatas nic, lebo nemozes. Mozog ani mysel tam totiz nemoze ist. Rovnako preto sa ani neda napisat ziadna kniha o tom.
A kazdy tiez astralne vycestuje, ked zomrie, ale uz sa nevrati. Opat o tom nemoze nic povedat.
Takze preto viem, ze je to podvod. Niekedy to dotycny ani nevie, klame sam seba nejakou iluziou a pise o tom knihy. Tak ok, vtedy by som ho nenazval podvodnikom. Podvodnik je niekto, kto to robi vedome. Vtedy by som ho nazval pomyleny clovek, pomatanec, nevedomy clovek... vseliako.
Ked studujes matematiku na vysokej skole, a prijde tretiacik na zakladnej, ktory ohuruje skolkarov o tom, ako 1+1=3, ale ty uz mas davno dokazovu logiku za sebou, tak co povies o tom cloveku. Povies, ze je to podvodnik, na co ta velka cast tych skolkarov napadne, pretoze im kradnes ich rozpravku o tom, ako 1+1=3.

ta3

Agartio
nemyslim si, ze si veci domyslam, ale priznam, ze o nich vela citam a rozmyslam a tiez pocuvam ludi, vlastne specialne zazitky nemam, ale zazili ich ludia, ktorym velmi doverujem (ako mama, otec) a preto verim im
nechajme tuto debatu, Ty mas svoj nazor a ja svoj, v tomto sa asi nezhodneme, no urcite by som sa zhodla s Tebou co sa tyka nazoru na zivot na samote, v danej teme si sa prezentoval ako skutocny odbornik a triezvo zmyslajuci clovek

ta3

Agartio
pravda je relativny pojem, su veci, ktore sa vymykaju fyzikalnym zakonom a nasmu beznemu poznaniu, ale to este neznamena, ze nemozu existovat, zrejme patris k ludom, ktori co nevidia a nepocuju na vlastne oci a usi, tak neveria, lenze nase videnie a nas sluch je velmi obmedzeny, v tomto nas dokonca niektore zvierata prevysuju, ked sa zacnes hlbsie zamyslat a patrat po veciach, prides na to, ako malo vies a aky si nedokonaly, potom zacnes mat uctu k na prvy pohlad zahadnym veciam, ktore teraz smahom ruky odmietas a budes zhovievavejsi k ludom, ktori maju skusenosti s vecami, ktore su pre Teba a vela z nas nedostupne

ta3

Agartio
ak nemas podobny zazitok a na podobne veci neveris, este nemusis inych nazyvat klamarmi a podvodnikmi, Tvoje myslenie je velmi obmedzene, v tom je problem

agartio

p.d., svata pravda.
Ak niekto tvrdi, ze astralne cestoval, je to klamar, podvodnik a manipulator. Alebo klame seba sameho, a nazval nejaky vyplod svojej fantazie astralne cestovanie.
Kazdy mrtvy clovek astralne vycestuje, ale uz sa nevrati. A tak to aj ma byt.
Ak niekto astralne cestuje, tak uz o tom nemoze hovorit, takze ak o tom hovori, je to klamar. Dnes je to tu zaplavene vseliakymi manipulatormi, sarlatanmi, a najhorsie je, ze este pisu knihy. Ako napriklad "breatharianka" jamusheen, ktora nevydrzala ani 2 dni bez jedla. Hlavne ze napisala niekolko knih, a vela ludi sa nou nechalo pomylit.
Su to vsetko podvodnici, treba byt opatrny. Treba sa drzat ducha svateho, tam je pravda, vsade inde su len lzi.