Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco ma nechcu dievcata?

Príspevok v téme: Preco ma nechcu dievcata?
nick

Zdravím.
Všetko píšem na rovinu vopred sa ospravedlňujem ak som to napísal sproste
Mám taký zvláštny problém že zjavne nie som pre baby príťažlivý. Nie som žiaden tučný vyrážkový a škaredy chlapec. Keďže športujem vytrvalostne náročné športy nám atletickú postavu.mám 18 rokov a este som nemal babu. Zatiaľ žiadna baba mi nič poriadne nedala najavo že by som sa jej páčil. Na 100% viem vylúčiť to že v tom nie je nič vzťahujúce sa na moje správanie vyjadrovanie sa a podobne. Tiež vylučujem že by som dievkám nevoňal vzhľado na to že je to v veľa ľudí hlavný problém. Snažím sa s babami často komunikovať a takýmto spôsobom upozorňovať na seba čo samozrejme nerobím nasilu. Fakt nechápem čo za tým môže byť že som este nedostal od žiadnej baby najavo že sa jej páčim. Sranda je že nám samé kamarátky no stale nič viac. Prosím poraďte možno prídem na niečo čo robím zle :-)

milli11

Bol tu minule taky prispevok.

Chalan sa cudoval, ze ak pozyva viac dievcat von, ziadna s nim nechce ist. Ze vola jednu po druhej.

Az diskutujuci mu museli prezradit, ze je dost bl.be, pozyvat viac dievcat. A cakat, ktora prikyvne, ze pojde.

Zena chce chlapa, co chce len ju.

milli11

Suhlasim s martinou v prvom odsesku.

Obcas je to tak, ze zena aj dava signaly a caka, ze chlap sa chyti a on sa pritom k nej ani neozve.

A moze to byt aj tak, ze sa snazis o viac dievcat. A ku...ka nikto nechce, vieme.
Nevsimaj si viac dievcat, zien. Treba sa zamerat na jednu. S tou flirtuj.

.

Ja by som to tipoval na opacny problem a sice, asi si moc pekny a pritazlivy a tie baby si myslia, ze na teba nemaju a ze bude tazke z tvojej strany zachovat vernost, kedze si vyzorom taky typ. Nic ine ti neostava len si vybrat nejake dievca a byt aktivny. Z pripadneho odmietnutia si nic nerob, len nezrely clovek nieco take povazuje za nejaku trapnu situaciu alebo vysmech. Citom nerozkazes a netreba sa za ne hanbit - naopak. Drzim ti palce :)

Mimulus

Buď rád, že nemáte v triede samých homosexuálov - s tými sa dievčatá rozprávajú najčastejšie, pretože z ich strany im žiadna akcia nehrozí. A to už by Ťa len nahnevalo ak by Teba dievčatá ignorovali a radšej by sa zabávali s niekým kto o nich ani nestojí :)

TonoARP

ahoj,
no ja som mal podobny problem. Vzdy som mal problem s tym, ze ziadna o mna nemala zaujem. Pacili sa mi niektore v skole, aj vedeli o tom, ze sa mi pacia, ale nikdy nic nechceli so mnou. Nepatrim zas medzi nejakych playboyov. Tiez som mal viacej kamaratok nez kamaratov(teraz uz pomenej, lebo mam priatelku dlho, takze som viac-menej s nou), a podalsie ma prestalo aj bavit pocuvat, ked povedali, ze henten je sexi a pod. Vzdy som takym zavidel, ked baby o nich tak hovorili a vlastne skoro kazda ich chcela a o mna nejavila skoro ziadna zaujem a vlastne doteraz mam pocit, ze ci som az taky pritazlivy. S partnerkou sme uz niekolko rokov spolu a je mi s nou dobre. To sme sa spoznali cez net, ked mi bolo 18. Zial asi nemozme byt kazdy taky o ktorych sa baby biju. Raz prisiel ku nam na gympel do triedy novy ziak a baby boli z neho uplne mimo. No a potom sa snaz o nejaku babu, ked ona je nadrzana len z toho jedneho a o tebe mozno ani nevie, ze existujes.

olivienka

Vemeno, muži ako nick majú často predstavu, že sa o nich ženy budú budú biť a zástupy ich budú čakať predo dvermi a oni len ukážu prstom, ktorú chcú.

Chyba nie je v nich, ale v jeho narcizme.

Vemeno

Zeny maju casto predstavu, ze sa o nich muzi budu bit a zastupy ich budu cakat pred dverami a oni len ukazu prstom, ktoreho chcu.
Chyba nie je v tebe, ale v ich narcizme.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco ma nechcu dievcata? - Fórum - ZDRAVIE.sk