Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vaše konečne vysledky vahy po 90.dnovej rozlišovacej diete

lenulik6

xill ---- uz len to, ze to povazujes za utrpenie nasvedcuje tomu, ze bud to dlho nevydrzis dodrziavat alebo po ukonceni tejto diety vsetko naberies naspat.

A ja nie som za diety.. na schudnutie to moze byt fajn ale neviem ci sa dokaze clovek drzat tej diety cely zivot a to prave ide - zmenit zivotny styl - zmenit stravovacie navyky a pridat pohyb ... je to naozaj na cely zivot a nie iba na 90 dni v roku .... a to si treba uvedomit ... hmmm .....

Veronika1603

ja som dala pred 3 rokmi za 45 dni 6 kilov dole a udrzala som sa doteraz, mam 3 kila naspat (som si vedoma ze mojou vinou) a rozmyslam ze sa znovu do toho pustim.ak ti mozem poradit kup si knihu (cca 10 eur) tam je presne vysvetlene co a kedy mozes jest, tato dieta je najlepsia aku som kedy mala, jojo efekt vobec ale vobec nenastal...aj ked som ju drzala perfektne som sa citila, odporucam kazdemu...

aduliena

Nie je to trpenie....je to fajn, vlastne môžeš jesť všetko, len treba správne kombinovať. Práve teraz som na siedmom dni, nehladujem a cítim sa super.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vaše konečne vysledky vahy po 90.dnovej rozlišovacej diete - Fórum - ZDRAVIE.sk