Prečo je to tak?!??

Príspevok v téme: Prečo je to tak?!??
sun559

Prečo chlapci ktorí sa mi veľmi páčia o mna neprejavia žiadny záujem, a naopak chalani ktorí sú mi totálne nesympatickí, ma neustále otravujú...som z toho velmi smutná :(
už mám 18 rokov a ešte nikdy ziadny vztah :((
Ale ja fakt neviem, kde robím chybu...
Prečo nemôžem mat toho svojho vysnívaného?

iggzik

1. Najvacsi nepriatel lasky je mozok (myslenie)
2. V prvom rade sa musis naucit lubit samu seba a byt so sebou spokojna -> co ta napadne ked sa rano pozries do zrkadla?
3. Ako uz dakto spominal, ~75% chlapov co prejavi zaujem su "lovci" "suknickari" "ku.evnici"
4. Take "lasky" kt. zacinaju vdaka prvym dojmom alebo krase vacsinou aj stoja za ...
5. Laska nieje nieco co existuje ale sa vypestuje, ovlyvnuje to velmo vela faktorov, napr. podvedomie (to obsahuje zazite skusenosti vo vztahoch ku vsetkym doteraz stretnutym a reakciami s nimi), nejaka ta chemia, hormony atd,..
6. Vysnivany, idealny a pod. neexistuju, takze nist take nehladaj.
7. Ak sa ti dakto paci a on "neutoci" neznamena, ze nema zaujem. Ked mas teda nutkania tak reaguj na ne, zoznam sa s nim ty. V tom druhom pripade, ze ked otravuju tak tiez nedrz ich na "uzde" rovno povedz, ze nemas zaujem, ulahcis to tym obom stranam.
8. Nic z toho nieje lahke, ale zivot nieje o tom aby bol. Skus, zoparkrat zakopnes ale naucis sa, ak nist neurobis, zivot utecie a ty potom uz budes iba spominat ako ti vsetko pretieklo cez prsty.

prajem vela stastia

Ivian

Snivaš sen o mieri-miláčik.
Krása pominie,hladaj dobrého vtáka,aby Ťa dobre spravil,to su devízy do života!!!!

algebra

aj ja mám 18 a ešte som nemala vzťah.Teda mala jeden v 16stich, ale to boli dva mesiace ničoho. Plus sa mi to teraz zda ako keby sa to stalo v nejakom premdinulom zivote. Ja a byt vo vztahu? Bolo to vobec mozne? Vsak pre mna nikto dobry nie je. Najhorsie je ze ked sa aj najde niekto kto sa mi paci a nahodou sa mu zapacim aj ja tak automaticky sa mi chalan zhnusi a uz ho nechcem. Ja proste po niečom prahnem a ked sa ukaze ze to mozem mat tak to uz nechcem. Uz neviem co so sebou robit, tak len cakam a dufam

algebra

aj ja mám 18 a ešte som nemala vzťah.Teda mala jeden v 16stich, ale to boli dva mesiace ničoho. Plus sa mi to teraz zda ako keby sa to stalo v nejakom premdinulom zivote. Ja a byt vo vztahu? Bolo to vobec mozne? Vsak pre mna nikto dobry nie je. Najhorsie je ze ked sa aj najde niekto kto sa mi paci a nahodou sa mu zapacim aj ja tak automaticky sa mi chalan zhnusi a uz ho nechcem. Ja proste po niečom prahnem a ked sa ukaze ze to mozem mat tak to uz nechcem. Uz neviem co so sebou robit, tak len cakam a dufam

martina0222

zdradca: včera 23:25
ale my nechceme takých, ktorí sú s nami a vážia si náš záujem len preto, že iná ich nechce. My chceme takých, čo môžu mať ktorú chcú, ale vyberú si nás a sú nám verní!
A neide ani tak o krásu, popularitu, peniaze, tá spomínaná chémia funguje tak akosi náhodne, sama neviem na čom. Ale aspoň u mňa to tak je, že nemusí to byť vychytený krásavec a nemusí sa páčiť všetkým ženám, ale mňa z nejakého dôvodu priťahuje nenormálne... To je veľmi subjektívne.
Ale atraktívny musí byť... dvaja si musia byť sympatickí a navzájom sa priťahovať. Veď to je základná podmienka na vzťah!

zdradca

pracujem vonku a poznam X parov pomiesanych myslim ako cudzinci,a ziju dlho a nevymenili by
ale je to aj o porozumeni medzi partnermi
nikto nevie kde ho zivot zaveje a co ked prave tam je ta druha polovicka
je mlada nech skusi svet a ked sa vrati po rokoch zisti kolko stych krasavcov zoskarednu a skaredych opekneju. chce to cas
u mna plati ze najkrajsi partner je ten co ho mam so vsetkymi +-
a to som zenaty 21 rokov
ale jasne doba sa meni