Chcem zomrieť

Príspevok v téme: Chcem zomrieť
Peťo333

Už dlhšie nad tým uvažujem, že si zoberiem život. Absolútne ma už nebaví, nič ma nezaujíma, nemám z neho žiadne potešenie a mám ho neskutočne plné zuby. Chcel som si ho vziať už pred troma rokmi, ale bohužiaľ som uveril rečiam iných, že všetko raz prejde, že sa to zlepší a bude lepšie. Ale, nestalo sa tak. Presťahoval som sa do iného mesta, kvôli práci s nádejou, že bude lepšie, ale zhoršilo sa to. Posledné týždne už nejem poriadne, spím málo, ťažko sa mi vstáva, neustále myslím na samovraždu. Som unavený z toho, že si nemôžem nájsť kúsok šťastia, pritom som nikdy nikomu neodmietol pomôcť, každý sa mohol na mňa spoľahnúť, ale keď ja som po niečom túžil, tak sa to nikdy nedalo. Nevidím zmysel života, nechápem na čo mám žiť, keď nič z toho, po čom túžim sa mi neplní. Mám toho dosť. Chcem zaspať a už nevstať. Už proste nevládzem . . .

Peto333

Neznášam, keď ma niekto volá sebcom! Prečo si myslíte, že sa nesnažím? Vy si myslíte, že sám od seba som vyštudoval vysokú školu, alebo že sama od seba prišla práca ku mne. Si myslíte, že celý deň len sedím doma a nariekam aký je život? To sa mýlite. Samozrejme, že som nereval doma do vankúša, chodil som von, niekde do mesta sadnúť, opekačky, cvičiť. A si myslíte, že som sa nesnažil zbaliť nejakú ženskú? Si myslíte, že som čakal, že láska sama príde ku mne domov? Celý život som sa snažil, snažil ako najlepšie som vedel a stále som bol odmietnutý ja, ja som si musel vypočuť tie reči o ničom a že si raz nájdem takú, čo ma bude chcieť. Už ma štvú také reči, že ja sa nesnažím. V kuse to počúvam dookola ako obohratú platňu. Nechápem ako mi niekto dokáže povedať, že sa nesnažím. A čo viac by som mal robiť? V kuse sa snažím zbaliť babu, ktorá sa mi páči a zakaždým mne ostanú oči pre plač. Keby som sa nesnažil a rezignoval, už by som bol dávno mŕtvy, tak ako mi niekto v kuse môže hovoriť také somariny.

hetfield

Peter mal by si ist normalne k psychiatrovi,nie je to ziadna hanba je to doktor ako kazdy iny akurat ze nelieci telo ale dusu,ja beriem antidepresiva uz par mesiacov a naozaj pomahaju!

Larin

Dnes sa Peťo ešte neozval. Snáď sa večer v správach nedozvieme, že zase ďalší mladý človek spáchal samovraždu... :(

aglia tau

Nikto ho do riti neposiela a kto sem napíše, tak asi chce, aby sa ten mladý život zachránil. Ale Peťo asi ani príspevky nečíta, keď si melie svoje. Nehľadí pri tom na svojich najbližších, že budú trpieť po zbytok života.

eva123

Ale ludia, ten človek sa len potrebuje vykecať a vy ho hneď posielate do riti...nech je už akýkoľvek, neodsudzujte ho hneď, lebo z toho chytí takú depku, že sa naozaj zakilluje...