Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebojíte sa konca sveta?

Príspevok v téme: Nebojíte sa konca sveta?
m,mlk

Je to najskôr hlúposť, koncov sveta tu už bolo až-až. Ale teraz tu na fóre som našla v jednej téme link na nejaké bizarné zvuky objavujúce sa po planéte. Že vraj to môže znamenať predzvesť blížiaceho sa konca sveta. Tiež to môže byť podvrh, ale keď som si tak predstavila, že som niekde v meste a zrazu počujem nejaké divné zvuky, tak by ma asi trafil šľak..

lost

ja som na take pripraveny inac :D mam zasoby vsetkeho mozneho na 2 mesiace !! :P (aj pre svojho psa)

jedine co mi fakt chyba je pusny prah (resp strelna zbran)..

za ten cas sa to hadam utrasie a bude vsetko OK :D i ked 2mesiace je malicko.. idealne je 99rokov, tj. absolutna sebestacnost.. co ale v byte je extremne narocne..

lost

arman

velmi zalezi od toho, ako to clovek vnima :)

ja si ten prud (teoreticky aj net) viem vyrobit sam, (net ale naco, ak nikto iny nema prud? :D ).. to neni absolutne tazke.. uplne jednoduche

ale vies coho sa ludia ako ja boja najviac?

lenivcov co nevedia vyrobit vlastny prud a pridu so sekerou ku mne

ale potom si budu musiet pokecat s mojou AR-15 (skoda ze len imaginarnou, inak by som ich postrielal :D ak by som bol v USA)

martina0222

tak sibyla a iní veštci predpovedali koniec sveta na túto dobu... keď oni tak presne predpovedali iné dôležité udalosti ako napr. pád dvojičiek... no povedzme že veštci sú vymyslení. Ale potom je tu fakt, že presne 21.12.2012 bude konštelácia hviezd a poloha zeme v priamke s mesiacom, slnkom a nejakým centrom hviezdnej dráhy, v ktorom sa koncentrujú čierne diery, čo bude mať podľa astrofyzikov za následok prepolarizovanie zeme, čím by sa zaplavili oceánom všetky kontinenty, obrovské zemetrasenia a tým pádom vyhynutie ľudstva v priebehu niekoľkých hodín/dní. Toto sa predpokladá, ale nikto nevie presne, ešte nikdy sme takú konšteláciu nemali... trebárs nás pohltia tie čierne diery=)
No a potom Mayský kalendár, ktorý je nejak podozrivo presný, teda okrem presných predpokladov zatmení slnka a mesiaca, začína počiatkom ľudstva v dobe, keď naozaj boli zaznamenané počiatky prvých miest. Potom hovorí o príchode predkov na dátum objavenia ameriky, dátum, kedy sa ľudstvo úplne oddelí od prírody je deň, kedy sa celosvetovo zosynchronizovali krajiny v čase a dátume a čas sa začal merať umelými prístrojmi namiesto načúvania prírody. A koniec sveta /piateho slnka/ na 21.12.2012.
A potom je tu ešte zopár iných vecí, veštcov, nejaká starodávna čínska kniha a podobne, ktorá tiež poukazuje na tento dátum ako koniec sveta... alebo teda koniec niečoho, to ale skôr považujem všetko za podvod.
Tak by ma zaujímalo aký trest dostanú tvorcovia všetkých tých dokumentov a dezinformácií, keď sa nakoniec nič nestane!

arman

lost, neviem z akej reci to je, zneje mi to ako nejaky aztecko-toltecky jazyk THEOTHIKuA-nieco, atd.
Ale jedno ti poviem, 89 bol velmi slaby theotwiky oproti tomu, co nastane ak by vypli net. Ale co tam po nete... keby vypli prud!!! Ja som si dal post od TV , netu... mal som len knihy a zopar CD na pocuvanie a poviem ti, ze som si uvedomil, ze ked vypnu TV, net, elektriku, tak tento svet skonci do 3 dni, pretoze ludia proste zosaleju... z coho? Sami so seba, ze nevedia vydrzat sami so sebou, hehe. Vsetok ten net, TV, ale aj chlastacky, to je len utek pred sebou a problemami, a po vypnuti prudu to za par dni uvidia. To bude ten armagedon. Staci vypnut na par dni prud a mesto sa stane neobyvatelne. To je skutocny armagedon. :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nebojíte sa konca sveta? - Fórum - ZDRAVIE.sk