Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZLÉ SNY

Príspevok v téme: ZLÉ SNY
suesue33

Ahojte mám problém.. snívalo sa mi niečo naozaj veľmi strašné a som z toho úplne mimo :( celý deň mi to úplne pokazilo... takže mám priateľa, náš vzťah je na diaľku.. teda snívalo sa mi, že má dieťa s inou ( tá iná istú dobu bola nejaká mladá holka) a nastala situácia, že proste som sa to dozvedela, ale že som mu povedala, že s nim nebudem pretože má dieťa a on s tou mladou sa stretol, že jej to povedal aby šla na potrat a ono ja som ich videla spolu tak som sa naštvala a utekala tá mladá zamnou a nakoniec ju zrazilo auto a zomrela.. proste otrasný sen.. tak polícia naháňala aj mna aj mojho priatela.. a tak som nasla na fb od neho ako si s nou dopisuje o tom, že on jej píše mojenko... a sa jej pýta či ho miluje.. proste otrasný sen :( poraďte mi čo to môže znamenať a čo mám robiť :((( cítim sa zle.. so svojím sa stále hádame :((

anjelik

Tesne pred zobudením nastupuje aktivita mozgu..akoby sa zapínali jednotlivé spoje..až sa zapne celý obvod...veľmi laicky napísané :o))
Tými spojmi sú tvoje spomienky, ktoré si vytvorila...ak ty uvažuješ v bdelom stave znovu a znovu o tom, že ťa priateľ podvádza...tak toto sú najžiarivejšie body v tvojom mozgu..a tak sa nediv, že sa ti potom sníva, čo sa ti sníva. Keby si väčšinu dňa rozmýšľala o psíkoch, sníva sa ti o psíkoch. :o)
Pomoc je naozaj jednoduchá, prestaň priateľa otravovať so žiarlivostnými výstupmi, mysli na normálne veci, ako veľmi ho miluješ, vytvárajte iné spomienky...potom sa ti nebudú snívať takéto veci.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZLÉ SNY - Fórum - ZDRAVIE.sk