Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stále unavená

suesue33

noo môže to byť spôsobené tým, môže to byť spôsobené jarnou únavou :) alebo aj tým, že si to už namýšľaš.. takže v prvom rade rob si prechádzky po prírode.. zdravo sa stravuj.. dlho moc nelež napríklad za počitačom:) rozprávaj a stretávaj sa s priateľmi.. a vylieč si tie mangle :)a UNAVA ZMIZNE sama od seba ;)

Lulu2011

a liecia ta nejak? ja sombez liecby, stale naivne verim, ze to prejde, teraz som na ocistnej kure, ta mi v minulosti pomohla dat vysledky aspon ako tak v ramci noriem, zlepsila mi celkovo stav, ziadne hnusne lieky s milionmi neziaducich ucinkov do seba pchat nebudem

Lulu2011

Maoam - mam chronicky zapal povodca nezisteny...moze to byt inak roky zapalenymi mandlami ktovie, hoci ich uz nemam, prosim ta, aky ma hemoglobin nevies? popripade MCH a MSHC v krvi?

aj znizenym zelezom to mozebyt

Maoam

Lulu, ale ak mas chore oblicky, tak unava je jednym z najzakladnejsich prejavov. Ja to mam tiez, mam chore oblicky a som stale velmi unavena.

Lulu2011

moze, ale aj nemusi, mne tvrdili, ze mi vsetky problemy vyberom mandli prejdu a nepresli...a unava ostala stale hrozna

Maoam

tak ak mas v tele chronicku infekciu, samozrejme, ze to moze byt z toho, daj si ich vybrat cim skor a najmä po tom si urob detox a doplnaj vitaminy, mineraly, aby si bola fit

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stále unavená - Fórum - ZDRAVIE.sk