neprijemne zazerajuci ludia...

Yong

vsak neverte ked nechcete :) ja Vás do toho nenútim , ale mne sa vždy stane plno príhod, ktoré sa iným nestávajú...

fialôčka

jaaa83, ak ide hlavne o zazerajuce zeny, tak je dovod velmi prosty, asi si pekna baba, zena a tym padom su to zavistlive pohlady ... :-))
mne sa to tiez stava casto, a ak by ma na to neupozornil niekto iny, tak si to uz ani nevsimnem, pretoze to uz beriem "normalne" a tym padom si z toho nic nerobim

Meretseger

Presne tak. A že by ho mali očumať preto, že je homosexuál, je pekne blbá poznámka. Iste to má napísané na čele.

muc

v podstate si vsetkym ukradnuty! nikoho nezaujimas a preto si namyslas ako ta ocumuju. si zrejme sedy priemer a nie si stredobodom vesmiru a to ta stve, tak si namyslas

Yong

Čo mne sa stalo ... Takí dvaja týpkovia na mňa čudne pozerali, keď som išiel z jedného sídliska, a jeden hovorí " To kto je ? To je ten z Tokio Hotel ?" ... A potom len na mňa zazerali

PsychoPrincess

Možno tie ženy po tebe zazerajú z toho dôvodu, že si ich niečím zaujala... závidia ti... alebo na nich pôsobíš divne atď... skrátka možností je neúrekom...

lost

Šejla

ono to nie je az take nerealne, ked mi tu nejaky technik nieco instaloval, hovoril story, ze ako si robili srandu z ludi robotnici na leseni - ked zateplovali, ze ludia zabudli ze tam pracuju a vychadzali zo sprchy uplne nahi a robotnici sa na tom len smiali, na tom vyraze tvare, ked si ti obyvatelia uvedomili, ze su ako vo vyklade..