Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neprijemne zazerajuci ludia...

akcia

myslím, že si to iba namýšľaš. niektorí ľudia majú takú poruchu, že si myslia, že si ich každý všíma. ale v skutočnosti je každý sústredený iba sám na seba.

lost

ano, ja som robil podobny test, vonku bolo -5C a ja som bol v jeansoch a koseli s kratkym rukavom (taky bahamsky styl kosele, a potom este aj sportovejsi strih) a isiel som na preplnenu vlakovu stranicu (no normalnu akocez klasicky tyzden je) v TT a v BA..
a zacalo to ihned ako som nastupil pri dome do taxiku " (smiech)tebe nie je zima? (smiech)" a potom tie pohlady ludi rozneho veku, pohlavia a farby.. a k tomu sa este smiali (pocutelne) a bavili sa medzi sebou a zaslo to az do "extremu" ked ma normalne cudzi ludia oslovovali ze "Tebe nie je zima?" " (smiech) dobre oblecenie" alebo "(smiech) sa oblec" alebo podobne (az urazlive reci, ako keby na mna pozerali ako na nejakeho gigola/prostituta), uz si nepamatam, bolo to 2 roky doazdu..

ale vtip je v tom, ze pokial clovek takto extremne vytrca z davu (napr aj opacne - v lete zimna bunda), popripade oblek na plazi, resp plazove oblecenie v opere.. tak tento extrem maju ludia velmi radi, resp strasne si to vsimaju a komentuju.. niekoho to vyslovene ze nastve a niekoho vyslovene pobavi..

ale zaujimave je, ze ked som toto iste skusal vo Viedni, tak menej ludi zazeralo.. i ked moze to byt len nahoda, vtedy nebolo az -5C..

podla mna lepsie by sa k tomu vedel vyjadrit nejaky velmi tmavy african napriklad, ako si ho vsimaju ludia na slovensku a ludia niekde v nemecku/svajciarsku.. alebo hoci aj norsku/finsku/cine..

Meretseger

To by človek neveril, ako ľudia zazerajú/čumia, keď si urobí na predlaktí pár rán a vyjde tak von 0_o Prechádzala som okolo dvoch mužov, ktorí sa o niečo zhovárali, a ihneď zavládlo ticho :D Alebo celkovo tie pohľady a výsmešné škľaby (to je zas slovo)! Okej, možno sa do mňa pustíte, že čo sa divíš, keď toto spravíš, a vôbec, chceš byť len zaujímavá, že?, etc., ale uvažovali ste niekedy nad tým, aké je slobodné vyslovene - hoci nie doslova:) - totálne sr*ť na to, čo si myslia druhí? Uznávam, že to nemôže byť pekný pohľad, a to by som už rovno mohla chodiť s nejakým ťažkým zranením po svete bez toho, aby som na ňom mala obväz - prírodné hojenie vzduchom :D -, ale len ten princíp...
Poviete si, ah, nech nekecá, naozaj na seba len púta pozornosť, hoci len tým, ako ukazuje, že na reakcie kašle. Úprimne, možno hej. Ale tu v SR ľudia hrozne dbajú o to, "čo by na to povedali druhí?" a nejde im o skutočný cieľ.
Je to suppa pocit. Možno žijem v nejakom inom svete, ale je to môj svet a druhí doň nepatria (či len tí, ktorých si tam sama pustím). Tak prečo to neukázať? A okrem toho nebyť súčasťou stáda, i keď odlíšenie sa dorezanými rukami je divné aj podľa mojich kritérií :D To tým nechcem povedať.
A možno je to inšpirujúce? V štýle nehanbím sa za seba a vaše blbé reakcie ma nezrania (bo som zraniteľná len od blízkych a samej seba, ale do toho vás už nič:)? Možno idem proti veterným mlynom, ale za tú slobodu mi to stojí, aj keby to neinšpirovalo nikoho:)
Tak som si na to spomenula, keď som si včera dovolila polodlhé rukávy a videla, čo to s okolím urobí...:) No sorry, ľudia, no :D:D

jaaa83

nedavam do okolia ziadne zle signaly.a keby som davala tie zle signaly ako spominas,tak hadam sa tu nebudem cudovat,ze sa mi vracaju,logika.. nie..??ci ty nevies logicky uvazovat? :D

xxxxxxxxxxxx

a vies mozno si charizmaticka ale bud v dobrom alebo v zlom...ale asi davas do okolia zle signaly ked sa na teba ludia mracia. co clovek dava to sa mu aj vrati...

xxxxxxxxxxxx

boze moj dalsia osoba co chce len pocut o sebe ze je pekna a ludia jej zavidia a preto sa na nu ludia pozeraju :-D Podla mna si namyslas . Aj mne sa hocikedy stane ze sa zapozeram v autobuse, ci kym cakam pri pokladni a naraz ked sa na mna kukne ten co je v mojom vyhlade tak sa spamatam ze sa mracim..prestan sa riesit. Clovek sa vzdy na niekoho pozrie ci chce alebo nechce, nemozeme okolo seba prechadzat a nepozerat sa. A ver ze to moze byt aj bezdovodne pozeranie sa. Teraz ked si predomna niekto stupne mam si sklonit hlavu a cumiet do zeme alebo vykrucat zrak tak ze si polamem krk? ty zrejme tiez zazeras ked tvrdis ze na teba cumia keby nie tak si to nevsimnes :D

george303

a co maju hovorit naozaj pekne zeny ??
Ved na tie sa na ulici pozeraju vsetci chlapi a nechci vediet naco myslia ako sa maju citit tie ?? :D

macik

ja mam stale pocit,ze na mna niekto hnusne zazera...skor zeny ,dievcata ...anio nie tak chlapi ...a zda sa mi v ich pohlade nenavist,alebo co ..nechapem preco,v zivotze som nikdy vedome neublizila nikomiu,dokonca ma ani nepoznaju

sydney

alenka ma pravdu.po mne tiez zazeraju,ale len vtedy ked som pekne oblecena a nalicena (,,nalicena" - pouzivam take to nahe minimalne licenie),pocuvam si svoju mp3ku a furt sa najdu slecny co ma oskenuju ohladom od hlavy po paty. a vobec nic si z toho nerobim,beztak zavidia,ha :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.