Ako ho už neľúbiť ?

Príspevok v téme: Ako ho už neľúbiť ?
Minie5

Som zúfala ! Už 3 roky ho MILUJEM. Zlomil mi srdce , pretože hneď ako sme si dali pauzu sa zalubil do inej , tak zasa do inej atd. Velmi mi ublížil. Strašne som žiarlila a nahovárala som si , že ho nenávidim ale STALE,STALE ho milujem .. Ja už nevládzem , cítim sa úplne prazdno. Nechcem s ním chodiť , to viem , že nie . Ale MILUJEM ho .. A nedokážem lubiť nikoho iného. Či som pri ňom alebo od neho dalej , stále ho lubim , stále citim ten hnusný pocit a stále žiarlím , ked ide vonku s kamaratkami atd .. CHCEM ho nenávidieť , velmi . Hovrím si stále :"je debil,je sprostý" ale sama tomu neverím.. On vlastne nieje zlý , vždy bol ku kazdemu milý.Pomožte mi , prosím :( Ubližuje mi to . Ako to spraviť ? Prosím ...

henyy

predpokladam ze si mlada baba....
zabudni naho a najdi si noveho priatela.
on ta asi tak nemiloval ked sa hned do inej zalubil.
hlavu hore a uzivaj si zivota s chlapom ktory si zasluzi tvoju lasku !!

umrncana222

to, že je niekto milý, ešte neznamená, že nie je dobil alebo sprostý. ublížil ti. čas všetko vyrieši. . :);)

Maoam

Minie5: skus mat viac rada seba samu, uvedomit si, ze ten vztah mal na teba velmi negativny dopad (neustale zranovanie) a uvedomit si, ze to pre teba bol nevhodny clovek

ostatne uz len cas a najmä nevyhladavat ho, nemat s nim ziadny kontakt a zamerat sa inym smerom, na seba, na svoj zivot a hlavne mat k sebe väcsiu uctu a viac sa mat rada, lebo toto nie je laska

Lenka35

tu pomôže len to, že stretneš niekoho iného a zaľúbiš sa, áno viem dobre sa to píše, ale treba to aj prežiť a to je to. Rada - nevyhľádavaj ho, nechci ho vidieť, to ti nepomáha iba ubližuje a on sa na tom parádne baví. Skús

lilianka5

tomu nerozumiem, tak zijes s nim, ci nie? ze si pri nom, alebo nie si -pises...alebo odkial vies, kam a s kym ide???