Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svetlunký BB - krém

vladana89

doporučuji skvělý BB krém od Mincer zatím jsem na něj narazila jen v eshopu salondoma.cz, ale doručují i na Slovensko

Sajmonik

Nedávno som si kúpila BB krem od Nivey a som zhrozená. Kúpila som si ho za polovičnú cenu, t.j. 4 eura a musím povedať, že plnu sumu (8 eur) by som za nho veru nedala. Krém nekryje ako by som chcela. Kúpila som si svetlý odtien a ten je taký tmavý...ach ..... nanáša sa celkom dobre, ale nie je podľa mňa dobre rozotierateľný...ked nie som na svetle, t.j. nemaľujem sa na balkone :D tak ho je vidno....a tá mastná pleť po chvíľke ako si ho nanesiem...no katastrofa...viac nikdy!!!

gumka

inak je to podla mna dalsi osial - ved tie BB kremy tu boli aj predtym, len sa to tak nevolalo, nie je to nic ine, ako krem zmiesany s makeupom a "akoze" pridane nejake liecive zlozky. Neviem, ci sa este vyraba, ale Nivea mala dva odtiene tonovacieho kremu a toto je to iste, akurat teraz to ma nazov BB krem a huraaa, vsetci to budu kupovat

Mrska Silvuska

kompliment- rehot)))) vzdy, ked som sa rano natrela BB garnierom, o dve tri hodky som sa tiez leskla ako tie psove gule)) dakujem za krajsie rano:-)

kompliment

ako náhodou na FB som našla súťaž, kde je možné vyhrať BB krem od jednej polskej značky Bielenda. Kedže sa mi nechce čakať do konca súťaže, či sa usmeje na mňa šťastie tak som si ho objednala a poviem vám, že je prefektný, krásne kryje ako make-up, príjemne vonia a dokonca aj moja mastná pleť po ňom nie je mastná, po používaní garnieru som bola veľmi sklamaná lebo je vodavý, vonia ako krém na celulitídu, nič nekryl a leskla som sa po ňom ako psove gule :D ale tento je fakt super :)

strangeemily

Lucia_J

ahoj,tak ty pouzivas ten Skin 79 v takom ruzovom baleni ano?a je teda ok?lebo by som mala zaujem si ho zaobstarat ale neviem sa teraz rozhodnut ci je lepsi tento alebo The Oriental Gold BB Cream,nemas skusenost? a ten skin 79 je fajn aj na citlivu plet?
dakujem za odpoved:)

Monii

Lucia_J- ked si ho budeš najbližšie objednávať, vedela by si zobrať aj jeden pre mňa? ak by ti to nevadilo, tak ma potom informuj na mail a dohodli by sme sa .. pstrosiik@gmail.com :)

Lucia_J

Caute, co sa tyka praveho BBcreamu, tak ten od Skin 79 Hot pink je fakt dobry. Urcite ho odporucam, len Vam ho neodporucam kupovat u nas. Na ebay si ho kupujem kazdeho pol roka a cely ma stoji cca 13€ aj s postovnym. U nas chcu za neho 25-33€, takze baby, ked chcete skusit, tak urcite na ebay... ja ho odorucam!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svetlunký BB - krém - Fórum - ZDRAVIE.sk