Svetlunký BB - krém

malinocka17

najkvalitnejšie bb kremy sú originaly z korei to sú prve bbkremy, docitala som sa ze vlastne oni ich vyvinuli, takze urcite odporucam kupit si pôvodny bb krem.ja mam od missha a je super, nic lepsie som nemala:))je taky prirodzený,že vobec ho nie je vidiet. maju z neho iba 1-2 odtiene ktore sa prisposobia farbe pleti po par minutach zoxiduju. takze staci ak budet vediet ci mate svetlu plet do ruzova alebo skor snedú a do žltobežova. Su z nich aj mensie aj vacsie balenia. Ak vas to zaujima popozerajte sa na www.bbkremy.sk je tam najvacsi vyber...

strangeemily

no tak ja som neodolala a kupila som si BB krem Garnier:)aj ked som citala o nom strasne vela a dostal vela plusov a minusov akoze vobec nelutujem ze ho mam..zobrala som ten bledy aj ked v tube sa mi to zdalo tmave ale ze ak mi nebude teraz tak ze skusim na leto ked sa trocha opalim lebo ja som inac bledula:)no ale zazrak sa stal uplne mi prilahol k pleti:)takze to je prve plus co mu davam:)druhe plus je ze sa fajn roztiera:)tretie ze ma trochu kryciu schopnost ale to ja moc nepotrebujem lebo mam cistu plet ale ukaze pekne na pleti tak prirodzene a mam tvar ako babika po nom!:)no ale co mi na nom vadi aj ked to neni nic strasne je ta vona ked si ho nanasam je dost citit-to nemuselo ale inac sa to rychlo strati:)no a potom ze sa musim po nom prepudrovat lebo je dost hydratacny a tvar sa leskne ale tak to neni nic strasne:)takze som rada ze som to riskla a ze ho mam a je ho dostatok a staci ho len malicko ale urcite vyskusam aj ten Skin79 Super Plus Triple Functions BB Cream (hot pink) ako som ho tu uz spomenula:)a JahO_Odka myslim ze to nevadi ked obsahuju zlozky proti vraskam ja mam 22:)sa vyzbrojis aspon:)a dievcence este chcem podotknut ze uz sa predava aj BB krem Loreal:)ale ten je zatial len jeden odtien a dost tmavy:)ale to len tak pre zaujimavost:)

JahO_Odka

Žienky, obe tieto BB-krémy obsahujú aj zložky proti vráskam. Nie som si istá, či by som v 21 rokoch mala niečo také používať... tie krémy sú inak kvalitka :) Ale ja by som ešte pár rôčkov radšej používala niečo na mladistvú pleť, neviem či mi tie anti-age zložky nepoškodia. A ideálne nejaký zmatňujúci.

strangeemily

no aj mne sa zda ten Garnier tmavy na mna,ja by som chcela skusit tento Skin79 Super Plus Triple Functions BB Cream (hot pink) neviete mi ktosi poradit ci je fajn?:)

Mirka 1001

Skús Missha Signature Real Complete, veľmi svelý odtieň – č.13. Ja používam ten najtmavší, ale neviem si ho vynachváliť.

JahO_Odka

Ja som skutočné BB-krémy neskúšala, ale vraj sa to s týmto Garnierom nedá ani porovnať.
Len neviem, kde tie lepšie zohnať... z netu sa mi veľmi objednávať nechce, lebo sa bojím, že by mi nesadol odtieň a zbytočne by som vysolila peniaze.