vcera som vyvracala tabletku maitalon antikoncepcia co mam robit

Príspevok v téme: vcera som vyvracala tabletku maitalon antikoncepcia co mam robit
prosim radu

Ahojte mam taky maly problem vcera som si dala tabletku asi o 19:00 hodine a na to hodinu som zvracala je mozne ze som vyvracala aj tu tabletku aneviem ci aj dnes mam uzit v tom pripade dve alebo to proste nachat tak a uzit len jednu ak by som uzila dve najledujuce dni bi mi jedna chybala to si mam kupovat dalsi blister ked tam je len 21 tebletiek ďakujem :))

maruska_123

nahradnou tabletku si vezmes z dalsieho blistra..kupis si jeden navyse a ten pouzivas pri takychto situaciach..

1angelina23

No veď ok.. :D da sa to rozne, hovorim, mne sa to stavalo aj viac krat. Ze jednoducho som mala nejake problemy. A da sa to riesit aj tak, ze si daju pozor jeden den. :-)

wreck

ake zdesenie, maruska_123. :))))

a vy dve devy nezbedne, na tom baleni nie je napisane 'DO REZERVY' :)) tym sa mysli mat k dispozicii jeden blister navyse.

geekygirl7

Vsak si zoberiem z druheho,nie? A ak dalsi nemam, tak z toho, co mam a medzitym si zaobstaram dalsie. A necham si jeden blister odlozeny prave pre taketo pripady.

1angelina23

Vies v kazdom probalovom letaku mas napisane ze pri takejto "nehode" si mas dat nahradnu tabletku, teda je to aspon pri monofazickych takto (teda aj pri maitalone, kde obsahuje kazda jedna tabletka rovnaky pocet hormonov - nemas ich farebne rozlozene na dni) Lenze aku nahradnu si ty mas dat ked mas v kazdom blistri presne urceny pocet 21 piluliek?.. Keby si mas dat "nahradnu",tak by si najprv nejaku v blistri musela mať. :-)