Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meranie minerálov a vitamínov v tele.

Príspevok v téme: Meranie minerálov a vitamínov v tele.
ok55

Prosím Vás o radu. Je možne si zmerať minerály v tele existuje nejaké medicínske odvetvie kam by som mohol ísť alebo existuje nejaký test v lekárni alebo čokoľvek aby som vedel koľko minerálov a vitamínom v tele mám, či nadbytok alebo prebytok. Totiž mám slabú tetániu a problémy s trávením. Vždy keď začnem brať magne b6 mám pocit akoby mi začali tŕpnuť prsty na rukách a štípať jazyk, tak teraz neviem či mám horčíka v tele nedostatok alebo prebytok. Počul som, že príznaky nedostatku aj prebytku sú rovnaké.

s2K

ok55...existuje vysetrenie je to 4d diagnostika zdravotneho stavu pri Bajkalskej neviem presne adresu ale vola sa to SIREAL , tam ti zistia strasne vela veci a na základe toho možes navštivit daneho lekara..

Dad0

RNG - len pozor na to 1% nečistot, su v tom zahrnute aj tazke kovy, takze do chemickeho labaku OK, mozno aj do vody vo vani, ale v dermatologii by som s tym opatrne. Aspon u zien (my muzi, cim drsnejsi, tym lepsi :-)). Ale neumrie sa od toho, aspon nie hned. Chlorid horecnaty je asi lepsi, lepsie spolupracuje s draslikom a sodikom v bunecnej cinnosti a ionizovany horcik (krystal MgCl2 je [Mg(H2O)6]2+ a dva aniony Cl-) sa dobre vstrebava cez pokozku. Aj vo vode. Pokial je aspon tepla a roztiahne pory. Aspon prax tak ukazuje. A este ze je chlorid lepsi v pripade prenosu zivin k plodu u tehotnych, kedze sulfat ma urcity toxicky ucinok. (Co mne nehrozi.)

RNG

Inac zdrojov horcika je plno, mozes si kupit chlorid horecnaty, cisty 99%, bez platenia za znackove produkty, alebo horku sol do kupela(siran horecnaty, Epsom salt) a to su oboje velmi male molekuly, tj vhodne na transdermalnu absorbciu.Mozes si ich pridavat aj do kremov, tj spotrebu budes mat znacne znizenu=lacnejsie, lebo z vody z kupela sa drviva vacsina neabsorbuje a odide ti cez kanalizaciu.

nokia2013

ok55, moja tetania sa objavila, a tak isto sa asi po 10 rokoch vytratila. mavala som zachvaty hlavne v autobusoch a autach, pocity na umretie, strpnute ruky, nohy, celu sanku, dokonca mi prsty vykrucalo od krcov. brala som len magnezium a mala som svoj sposob, ako si v tych dopravnych prostriedkov pomoct a neumriet. a uz asi 6 rokov nic. neviem, ci tam nezohralo to, ze som sa odstahovala a celkom sa mi zmenil zivot.

Dad0

K horciku. Pri poruchach traviaceho systemu je vstrebavanie horcika dost problematicke (max . 30-40%). Denna odporucana davka je od 400mg a viac, podla stylu zivota, najviac je potrebny pri stresoch. A v dnesnej nizsie uvedene priznaky hovoria skor o nedostatku ako prebytku horcika (aj strava aj stres).Najlepsi a najucinnejsi sposob (ucinnost 80-90%) doplnenia horcika je transdermalny. Cez pokozku.
Obchadza traviaci system a lymfatickym sa dostava kamkolvek. Vynikajuci pre klby, svalstvo cievny i nervovy system.
Existuje mineral starovekych mori, horcikova sol - bishofit, v nom sa nachadza 10% horcika, v komercnych vyrobkoch je ho do 60% konecneho produktu( gely, sol do kupela). Viac je na stranke www.bishofit.sk a uz je dostupny aj na Slovensku asi pol roka.

ok55

Chcem poďakovať všetkým za vaše určite užitočné komentáre. Každopádne endokrinológa vyskúšam.

Otázka pre RNG keď už ťa tu mám:)) Ako dlho trvá pri užívaní Probiofixu aby sa trávenie upravilo, Gastroentrolog mi predpisal len duspamin na uvolnenie spazmy.

Otázka na teba 212, ako ti dopadli výsledky lebo zrejme máme podobný problem. Ja som začal tito problemy pociťovať hlavne na výške popri zamestnaní. A mám to doteraz. Magne b6 mi nezaberá, akurát mi sa mi zdá, že ma ešte viac štípe jazyk. Alergiu nemám na nič. Nuž tak predpokladám, že je to bud z tetánie alebo zo žaludka teda z trávenia.

212

ok55- ja mam podobne priznaky ako ty,brnenie bolo najprv v lytkach,potom v stehnach ale hlavne v ruke,v polke tvare,hlavy,brada,niekey pery...no niečo podobne ako ty pišeš.ja sa nato hlavne v noci budim alebo ked som v klude vecer .
mam trochu stres teraz aj v praci aj v rodine,ale inak v pohode.
uživam magne b6 a teraz mi robili to vysetrenie eeg a čakam zajtra na vysledky.
to čo si sa ty pytal ako zistiš tie hodnoty,tak naozaj ti zisti bud neurolog,alebo aj obvodak a ak nechces nikoho otravovat z nich tak zajdes ,teda aspon u nas to tak je do laboratoria kde odoberaju krv,moč a tam to za poplatok tiež robia.
ja som sa pytala, prečo to mam akurat ja a bolo mi povedena,že jednoducho lebo,moj nervovoveetativny system je oslabeny stresom tak sa rozhodol,že mi to ukaže.može vzniknut aj prave neodstatkom horcika alebo vapnika v oragnizme,preto to vysetrenie aj robia pri podozreni na tetaniu.

a k tym neinvazivnym vyšetreniam -ja osobne si nemyslim,že je to zdieranie penazi,pokial ti k tym vysledkom neponukaju šialene drahe preparaty na upravu tvojho zddravotneho stavu,pre mna to bola dobra skusenost a potvrdili sa mi tam dg,ktore mam .ale je to moj nazor a ved nikoho tam nasilu nikto neposiela.takže mame možnost sa rozhodnuť dobrovolne.......

arman

Ok55

Na krv zabudni. Ak ti niekto bude robit vysetrenia mineralov z krvi, iba ta obera o cas a peniaze, je to sarlatan.

www.biomol.sk
Najblizsi labak co to robi je v Polsku, stoji to 80 euro. Akurat pred mesiacom zdrazovali zo 60 eur, skoda, ani ja som to nestihol. Co uz. Akurat cakam na vysledky.

RNG

Zialbohu sucasne bezne metody na meranie cinnosti stitnej zlazy objavia len malu cast ludi so znizenou cinnostou stitnej zlazy.Podla odhadu mnohych endokrinologov dnes v USA je az 60% zien a 40% muzov so znizenou funkciou stitnej zlazyu, ale len zlomok z nich sa da diagnozovat z krvi.A obvykle sa to da napravit doplnkom jodu, viac mas cez google.sk uvedenim mojho nicka a slova jod.
Problemy s travenim treba napravit(kyseliny enzymy mikrovlakniny probiotika) len stovky nedostatocne vstrebanych zivin pri zlom traveni sa nedaju vydoplnkovat po jednom. Nehovoriac o tom, ze pri nedostatku enzymov sa telo aj extra zamoruje, z coho sa mozu vyvinut postupne stovky roznych zdravotnych problemov.
Lebo tie iste enzymy, co travia jedlo sa po vstrebani do krvi roznesu po tele a odstranuju nepotrebne latky=odmoruju telo.A ked ich nie je dost ani na travenie, nema sa co absorbovat a v tele cistit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meranie minerálov a vitamínov v tele. - Fórum - ZDRAVIE.sk