Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bercov vred

RNG

Striebro je vyborne na potlacenie infekcii v bercovych vredoch, ale nevyzivuje ti oblast , kde je ciorkulacia porusena, tj len pasivne, nie aktivne pomaha hojit. Cukor a kokosovy olej ale priamo tu oblast vyzivuju a GSE tak isto silne antimikrovbialne pomaha tu oblast ochranovat proti infekciam. Ja som to prevzal od dr Whittakera pred vyse 10 rokmi, ktory mal s cukrom nevidane uspechy pri hojeni bercovych vredov. A ta zmes, co tu spominam, je vlastne moj napad a ja ju s uspechom pouzivam na hojenie akychkolvek ran , vyraziek a podobne, kedze mne ako cukrovkarovi DM2 sa rany inac nehoja a po case zacnu hnisat.

lucia000

Skuste vlhke krytie, je to sice na prelezaniny, ale pomaha to aj v tomto pripade, ja som si nasla pripravok so s postupnym uvolnovanim striebra na hartmannskej stranke www.rany.sk mozno to pomoze, mam s tym skusenost.

panirene

tpch1 : a o co ti vlastne ide? ja som nikdy nerozumela takymto ludom, vsak ked mas iny nazor, tak si ho nechaj pre seba, ak si si nevsimla, nazov temy je : OTAZKA PRE PANA RNG, neviem co tu vlastne robis ty !

tpch1

RNG, v SR su OFICIALNOU MEDICINOU pouzivane pripravky z medu na hojenie chronickych ran, takze uz zase si Ameriku neobjavil...a ani to tu nikto nezakazuje a nikto neprenasleduje lekarov, ktori ich pouzivaju, dokonca ich plne hradia zdravotne poistovne. Zvlastne, hmm...

panirene

Tpch1 : Len aby si aj ty niekedy nepotrebovala pomoc od takych ako je pan RNG !!! Ludia sa chodia bavit sem, tak si klikaj www.azet.sk ale bacha este je tu jedna stranka, takze pozor www.facebook.sk a daj pokoj ludom s dobrym umyslom.

Ivka 1

S včelími produktami má bohaté skúsenosti MUDr.Košlík - je to primár odd. naturálnej medicíny a liečebnej výživy a lieči ními svojich pacientov už viac ako dvadsaťpäť rokov. Má vypracované štúdie o jeho účinkoch,keďže naturálna medicína je na Slovensku (a nielen u nás )stále tŕňom v oku, je to bohužiaľ jediné oddelenie na Slovensku.Ale nie každý včelí peľ sa dá bez rizika užívať.

RNG

Rozne vzacne cukry v propolise a najma aloe vera su znacne hojive a dosial v zdravotnictve zialbohu podcenovane.
Komplexne cukry/sacharidy z aloe vera pri dlhsom pouzivani sa zabyduju do bunecnych stien cim ich urobia nepriestupnejsie pre mikroby, co znacne posilni imunitu. MNikde som to zatial necital, ale som toho nazoru, ze aj aloe aj propolis su velmki ucinne na rozne zdravotne problemy. Ale kedze nemam ziadne konkretne informacie na ne, len vseobecne tvrdenia, ze su hojive, akosi sa zdraham ich radit na konkretne problemy. Ja nie som lekar, ja sem len davam spravy od znamych svetovych kapacit, roznych alternativnych lekarov na klinicky ucinne metody a doplnky a zatial hoci je zname ze je hojivy med, pre jeho rozne druhy a kvality sa nan lekari, ktorych periodika citam oficialne nespoliehaju, zatial.
Ja sam uzivam med, propolis, dakedy aj pel a casto vceliu matersku kasicku, ale zatial to beriem len ako doplnkovu superpotravinu, nie specificky doplnok na urcite problemy.
Hlavne pri velkom vycerpani mi znacne pomoze vcelia materska kasicka(royal jelly) v davke 3 gramy.

Ivka 1

RNG súhlasim s Tebou to čo zaberie jednému, nemusí druhému. My sme skúsili kombináciu prášk.cukor,kokosový olej a GSE tá bohužiaľ nezabrala . Potom sme skúsili kombináciu aloe spray s propolisom a propolisový krém .... , to nám pekne zabralo na bercový vred ,pekne sa zhojil. Podávali sme aj vnútorne ďalšie prírodne produkty , lebo len ošetrovať zvonku to nestačí.

RNG

Nuz na zabavu by som si nasiel,ine forum, nie take, kam sa obracaju ludia na pomoc, ked ju nedostanu dostatocne od svojich lekarov,
Ja tu len uvadzam nazory a prax inych lekarov, co maju casto viac uspechov ako klasicka medicina.
Ked sa na ich nestasti chces bavit, si jemne uchylna.
Inac suseny med nie je len zdroj cukru, ale aj roznych antimikrobialnych latok, preto sa vobec nekazi a to iste urobi v rane.
Citricidal je velmi silne antimikrobialny s ovela sirsim zaberom ako bezne antibiotika, ktore vobec neadresuju rozne hnilobne a kvasne mikroby, zatial co citricidal ano. A prave tie su pritomne v bercovych vredoch a roznych hnisaniach.
Keby si tu nebola len pre krutu zabavu a naozaj by sio hladala informacie, na citricidal a jeho aktivitu na rozne mikroby si mozes vyhladat tabulky co som na nete zalohoval cez google.sk a slovom citricidal a mojim nickom. Inde ich uz nenajdes, lebo sa "niekto" postaral, aby pred par rokmi z internetu zmizli.
Radesj sa vzdialim na cas odtialto, aby som ti nedal moznost zase do mojich prispevkov vrtat a znehodnocovat ich, nakoniec ludia, co potrebuju rady inaksie, nez im da ich lekar ich mozu najst inde na internete, na strankach, ktore pre mna udrzuju moji priaznivci.
Tam do mna nikto nevrta a ked nejaka rada lekarov co tam uvadzam niekomu nepomoze, iste mu neuskodi a ziadni prostriedok nikdy nie je 100% ucinny pre kazdeho.
Pokial viem lekari nemaju nic naozaj ucinne na bercove vredy a casto to spravidla konci amputaciami. Takze aj len mala sanca vyliecenia je tu skoro zazrak.
A podla dr Whittakera ma velmi vysoke percento ludi, ktorym vyhojil bercove vredy, tj je hodne si jeho rady vypocut.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bercov vred - Fórum - ZDRAVIE.sk