Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to orgazmus????..:-/

rybka17

orgazmus je uplne uvolnenie tela, niekto to vola aj Mala smrt...takze ak si ho mala tak to proste vies na 100% ze si ho mala...ak nevies tak si ho nemala...ja som tiez nevedela ze ci som mala orgazmus,tiez som mala vseliake pocity,ze mi bolo aj do placu aj sa mi chcelo cikat...ale ked to prislo,vedela som ze TOTO bol orgazmus...

sona414

vážené dámy, keby ste to naozaj zažili nemohli by ste si to nevšimnuť a už nikdy na to nezabudnete.Je to ten najužastnejší pocit aký príroda vymyslela. Nedá sa z ničím porovnať..opýtajte sa mužov...

Patika16

no ja som sa tak vypla mala zavrete oci a fakt som nic nevnimala tak to asi bolo ono!!..ja si to teda myslim ale tak pre istotu..:)

xantipa

ja si myslím, že keby to bol naozaj ten pravý orgazmus, tak to zistíš, pretože to je neopísateľné. Možno tento pocit u teba, to bol len taký predorgazmový stav, vzrušenie, začiatok orgazmu... alebo čosi podobné. Keď máš orgazmus tak na pár sekúnd vypneš a prestaneš vnímať svet okolo.

tinka *

Ahoj no nebola som pri tom :-) , ale podľa toho čo opisuješ by to mohol byť orgazmus. Ja tiež vždy pri tom plačem :-)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to orgazmus????..:-/ - Fórum - ZDRAVIE.sk