Podviedol som kamarata

Príspevok v téme: Podviedol som kamarata
Tupolew

Poradte mi, citim sa ako strasny hajzel. Stalo sa to minuly tyzden na chate, oslavovali sme s partiou narodky, ja som ale moc nepil a ked uz vsetci boli namol a zaspali tak som si dole otvoril len tak este jedno pivo a zapol TV. Zrazu prisla frajerka jedneho kamosa ze ci sa moze pridat, a ani neviem ako, mi ho tam proste vyfajcila..... Z jej iniciativy, ja som sa vsak nebranil co ma mrzi, dlho nemam frajerku, a vyhral vtak nad rozumom. Az ked bolo potom a ona odisla ako keby nic, som si uvedomil co sa prave stalo, a hlavne s kym sa prave stalo. Cely tyzden sa tvarila uplne ako nic, a ked som sa jej na to opytal, ze co to malo byt, tak len tvrdila ze o nicom nevie, ze sa nic nestalo, ale myslim ze urcite o tom vie. Hrozne sa trapim hlavne kvoli kamosovi, bojim sa ze sa to dozvie asi ma zabije. Ale keby po mne ona nevystartovala a nemal som vypite tak by sa nic nestalo, co mam robit? Nemozem spavat stale na to myslim a som v hroznom strese.

User_37597

podla mna si nic zle nespravil..normalne si si nechal vyfajcit vtaka ako kazdy normalny chlap by to nechal urobit zenu.
povec to kamosovy ze aka je jeho priatelka lahka a ze nech ju pusti k vode.
ja byt nim ta este aj pochvalim za tu fajku :D

AdamKrt

Kedze tam bol alkohol a Ty si neriesil nic prvy - mozes povedat kamosovi co sa stalo, aby vedel, aku ma priatelku.

Ak ide zadana zena len tak fajcit druhemu chlapovi vtaka, tak ak si vazis kamarata, mal by vediet, aku ma priatelku.

Este je otazne, ci si nesnival... :-D

anjelik

Tupko, ty si ten , čo sa bojí, ty si ten, čo je v strese. Dievča nemá problém s ničím, kamoš nemusí mať problém s ničím. Tak si nekomplikuj život a čuš. A keby niečo, tak zapieraj ako to dievča. Tebe ide momentálne o úľavu, ale to nedosiahneš tak, že to vykvákaš priateľovi. Úľava nastane, keď sa zmieriš s tým, že aj takéto veci sa stávajú. Stalo sa a dosť. Viac nerieš a ak je problém alkohol, nuž nepi. A ak chtíč, tak sa zbav ....predtým, ako vyrazíš na chatu, kde sa to hemží chtivými slečnami...:o)

Yong

mojim kamarátom sa stalo niečo podobné , avšak oni si navzájom robili zle asi mesiac , potom sa zase skamarátili, u mužov je to iné ako u žien, muži sa pohádajú a na ďalší deň sú Best Friends 4-ewá , a ženy sú pohádané aj roky. Ak sa s tým priznáš čisto jemu , tak by to mohlo dopadnúť dobre.

J111

Asi bude lepsie sa s tym priznat, hoci mal by si to spravit nejako citlivo, ze si bol opity a pod.
Psychologovia radia, aby sa clovek k takym veciam nepriznaval, tak si vyber.

wreck

a ona bola tiez spita? ak prekrocila urcitu hranicu, fakt si to nemusi pamatat. ty sa s tym budes musiet najskor vyrovnat sam, casom.