Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nevydrzim dlhsie behat

RNG

Cisti si cievy lecitinom a lipazou, pripadne aj chelaciou . Pripadne si ried krv nattokinazou a rozsiruj cievy ovocimn hlohu(Hawthorne, ACE vassodilatacny efekt)
Vydrz zavisi znacne od cirkulacie a prisunu kyslika.
S vekom sa cirkulacia zhorsuje a mnohi starsai ludia maju problem nie ze s behanim,ale dokonca aj s chodenim.

sydney

6x do tyzdna je vela,telo sa musi zregenorovat,skus radsej3-4 do tyzdna. a ked nevladzes behat,aspon rychlochodzu,ale aspon minimalne polhodinu. ako bolo spominane,asi to mas v hlave,lebo ked uz mesiace behas,tu kondicku mat musis,sksus si nastavit playlist na behanie v mp3ke na tu polhodinu aj viac a pojde to o cosi lepsie.drzim palce :)

sway.

15minut neprekonatelny limit? Ale no..Striedaj beh/rychla chodza a aspon hodinu.Je jedno ak na zaciatku pobezis 5 minut a zacnes chodit,naberies dych a znovu beh,hlavne ten cas vonku si jednoducho predlz.

xdanielax

stylishfox - iste, ked sa clovek citi fit, neubuda mu energia, prave naopak .. je okej behat aj 5-6x do tyzdna.
Ale autorka prispevku ma problem, neciti sa fit, preto radim to, co radim. Nehovorim, ze to 100% zaberie, ale vidim v tom jednu z moznosti. Hlavne si sledovat tepovu frekvenciu a riadit sa tym, zo zaciatku.
Mas vyssiu nadvahu? Mozno tam bude problem.
Z osobnej skusenosti este dodavam, ze pri behu na pase aj ja sledujem "kazdu minutu", na rozdiel od behu vonku, kedy sa skor riadim tym, ako momentalne vladzem/nevladzem, cas mi ubieha ani neviem ako - kedze ho vacsinou nesledujem, skor, ked uz, sa zameriavam na TF.
Na "nesledovanie casu" na tom pase (ked sa nedalo vonku) mi fungovalo napr. pocuvanie audioknihy, pocuvanie sprav, rozhovorov...niecoho co ma zaujalo. Samozrejme hudba je tiez okej.

ajajja

Presne, skús behať obdeň. Možno práve preto nevládzeš, že sa svaly nestihnú zregenerovať.
Do uší vraz MP3 s nejakou super obľúbenou hudbou, nezabudni na pitie a nepozeraj na hodinky :) A samozrejme kvalitná obuv.

Dodhes

Tiež si myslím, že 6x do týždňa je veľmi, ale vážne veľmi veľa. Veď treba aj regenerOvat. Behávam už pár rokov a myslím si, že 3x do týždňa stačí. . Síce ja behávam tak hodinku až tri, tak to mám asi iné. No ako čítam, že behávaš už 9 mesiacov a dáš max 15 min a potom koniec, to je veľmi slabé. Po toľkých mesiacoch už má človek kondičku minimálne na polhodinku až hodinku. Samozrejme neviem, aké maš telesné predpoklady, váhu a podobne, čiže nemôžem tu mudrovať, len som povedal svoje skúsenosti z behom. v každom prípade by som bol zvedavý na toho \"trénera\", čo ti to dovolil. A radím to isté, čo ostatný, zmeň trasu, vypni hodinky a do mp3prehrávača daj aspoň hodinový set, alebo dlhú pesničku, aby si si po štvrtej trojminútovej pesničke neuvedomila, že už je to asi 15min, tak hotovo. Daj si dva dni pauzu a choď si zabehať. Takto to rieš týždeň, dva a myslím si, že sa zlepšíš. Držím palce.

dana660xz

skus to na beziacom pase, nastav ho na 20 minut zakry uterakom ten cas a uvidis ze das tych 20 min. podla mna to mas nejak bloknute v hlave, alebo si nezober hodinky a chod behat inakam nez zvycajne.

stylishfox

xdanielax :
prečo si myslíš že 6x denne je veľa? Jeden den nestačí na regeneráciu? Pretože ja som sa radila s trénerom aj s jednym bežcom o tom povedali mi, že pokial nepocituem unavu, bolesti a ubytok energie, môžem behať aj 7x do týždna, samozrejme ak to není 3 hodinový šprit. Zaujíma ma tvoj názor.
stylishfox.blogspot.com

xdanielax

a nebehavaj 6x. regeneracia je rovnako potrebna ako pohyb. Pripadne skus behavat napr 3x a radsej pridaj cvicenie ineho druhu 2x do tyzdna.

A je mozne, ze mas len blok v hlave. Behavas so sporttesterom, kde si merias tepovu frekvenciu??

stylishfox

Ahoj!
nemáš to iba v hlave? Neskúsila si nepozerať sa na hodinky? Alebo skús zmeniť trasu kde nepostrehneš že prešlo 15 min? Aj tak je skvelé že si schudla toľko kíl, podľa mňa ked sa naozaj nasereš a zapreš a pridáš si každý beh 1 minutku pôjde to hlavne vydrž! Ja som schudla behom 8 kg :) Môžeš sa mrknúť na blog

stylishfox.blogspot.com

stylishfox.blogspot.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nevydrzim dlhsie behat - Fórum - ZDRAVIE.sk