Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále smutná ...

Príspevok v téme: Stále smutná ...
Sad_Princess

Ahojte , ani sama neviem prečo se píšem a čo vlastne čakám,že napíšete...
Mám okolo seba ľudí ,ktorím by som sa mohla vyrozprávať,len neviem či to dokážem ..
Pred troma rokmi som mala veľké problémy s klbmi a keď to prešlo po dvoch rokoch , stal sa mi úraz ... Už viac ako rok sa ťahám opať po lekároch ,ktorí mi nevedia pomôcť .. Každý deň cítim v nohe bolesť a kvôli nej som musela prestať so všetkým ,čo milujem ... Tanec , šport, jazda na koni a ďalšie vecí , ktoré ma robili šťastnou...Bola som ako tak v pohode , no opať ide leto ( už to bude tretie ) , ktoré nebudem môcť robiť to,čo milujem ... príšerne mi to chýba , nemôžem ísť ani len na prechádzku ,aby som večer nemala bolesti ..
Ďalej ma štve škola ,študujem na gymnáziu a som na seba strašne prísna ... mám dobré známky , no keď mi niečo nevíde strašne dlho si to vyčítam .. Beriem to ako svoje zlyhanie a odôvodňujem si to tým,že keď nemôžem byť dobrá v tanci , musím byť dobrá aspoň v tomto ... Preháňam to , ale neviem ako to zmeniť , učím sa strašne veľa a len pri dvojke si vyčítam ,že som urobila hlúpe chyby ...Chcela by som nič neriešiť,ale neviem to ...
Teraz sa cítim ešte viac stratená ,pretože som mala rok aj pár mesiacov vzťah cez internet , ktorý som vo februári skončila,pretože ma to príliš ranilo a už som nedokázala takto fungovať .. Prišiel chlapec , ktorý mi pomohol prekonať rozchod , zamiloval sa do mňa , no ja som sa cítila prázdna a potrebovala som čas .... Pred pár týždňami som to prekonala a po prvých bozkoch , dlhých objatiach a pod . som sa opať zamilovala ... Pred týždňom mi však povedal,že už necíti to ,čo cítil , že by ma chcel ako kamarátku a nič viac ..Je ku mne odmeraný , mám pocit,že sám nevie ,čo chce ... Dosť to bolí , pretože to všetko bolo pre mňa nové a ešte nikdy predtým som sa takto nezamilovala...
Mám pocit ,že som uviazla v kruhu ,kde sa všetko kazí ... Ja si uvedomujem ,že som hlúpa ,keď sa takto trápim , že by som mala byť šťastná ,že mám rodinu , domov , školu , priateľov atd , že sú oveľa horšie problémy ... všetko toto viem a často si to opakujem ..
No v poslednom čase mám stále horšiu náladu ,často plačem ,keď som sama , pretože nechcem raniť ľuddí,ktorích milujem ..
Ja som to len potrebovala zo seba dostať von ... pretože už sa cítim príšerne unavená z toho ,že keď si konečne poviem dosť , už budem myslieť inak , príde niečo nové , čo mi podrazí nohy ...
Ja chcem byť šťastná , len stále cítim prázdno ... Milujem tanec , ktorý mi dával pocit výnimočnosti , iný pohľad..neviem ako to popásať .. , pomáhal mi a teraz som tri roky už bez pohybu so stálymi bolesťami .. Mám len hlúpe cviky , pri ktorých mám pocit ,že som prehrala , aj keď to znie hlúpo ...

Ja som to potrebovala niekam napísať , dostať zo seba tie pocity ... celý deň zadržiavam slzy ...

Sad_princess

Ahoj , môj kontakt je bajabn@azet.sk , napíš mi buď na e-mail ,alebo normálne na pokeci .. sem nechcem písať svoj facebook . Ďakujem ,že si sa ozvala :-)

alone_123

ahoj,
som baba, mám 19r. a mám s tebou veľa spoločného.. nechcem všetko vypisovať takto verejne.. dáš mi prosím, nejaký kontakt na teba? ak by si chcela mohli by sme si písať(vyrozprávať sa jedna druhej :D)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stále smutná ... - Fórum - ZDRAVIE.sk