Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skusenosti so summerjobom v Londyne /v Britanii

Príspevok v téme: Skusenosti so summerjobom v Londyne /v Britanii
Amia2

Ahojte chcem sa opytat hlavne ludi, co navstivili Anglicko,najlepsie Londyn v poslednych rokoch koli letnej brigade, ze ako to tam chodi. Nejde mi rovno o penazny zarobok,alebo o to aby som si doniesla domov majland penazi, lebo viem ze teraz to uz nieje take lahke, skor aby som si zarobila na prezitie tam,a nieco videla. Je velky problem najst si pracu bez agentury? Isli ste tam niekto len tak na "blink", mali ste problem s hladanim prace vseboecne? Dakujem za odpovede, velmi mi pomozu :)

jankaaaaaaaaa

s hladanim prace nieje velky problem v londyne, ale vsetko zavisi od tvojich schonosti, od tvojej urovne anglictiny a predchadzajucej praxe. su velkou vyhodou aj kamrati, ktori tam ziju..
v lete treba brat ohlad nato, ze je tam najvyssia koncentracia takychto ludi, ktori si len pridu privirobit pocas prazdnin. takze s hladanim prace moze byt trocha problem
skus pozriet agenturu bohemiaworld, alebo studenagency. za sprostredkovanie prace vobec nepytaju vela, sa mi zda

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skusenosti so summerjobom v Londyne /v Britanii - Fórum - ZDRAVIE.sk