nevera da sa odhalit?

Príspevok v téme: nevera da sa odhalit?
Brenda

S priatelom sme spolu cca 2 mesiace nebyvame v tom istom meste takze niesme ani velmi spolu.Ked sme spolu je to uplne super ale ked niesme spolu tak zacinam mat pochybnosti.Priatelovi davam volnost,nekontrolujem ho ale neviem ci mu mam 100% verit.Niekedy ked sme spolu mam nutkanie sa pozriet s kym si pise a podobne,viem vyzeram ako stihacka alebo co ale niesom.No ide o to ze ked niesme spolu tak on vzdy po robote ide este von s kamosom na pivo a to kazdy den ked niesme spolu.viem to je typicke pre chlapov ale on to robi stale a to sa mi moc nepaci.niekedy mi pise cez mobil na internete same nezmysly a potom na druhy den napise ze to prehnal s alkoholom.ked sme spolu tak velmi nepije.no nejde ani o ten alkohol ide skor o to ze sa mi to uz akosi nepozdava ze ide kazdy den po robote s kamosom na pivo.a zacinam pochybovat ci v tom nebude aj nieco ine.a ked mu poviem ze sa mi to nepaci ze to takto stale robi ze raz za cas kludne,je to jeho vec..a on mi na to povie ze sa mu nemam vyhrazat.neviem co si mam mysliet.nechcem mysliet an to najhorsie ale ta pochybnost tam stale je.

Brenda

karcino
keby to tak bolo ze by bol stale "pri mojom zadku" tak to pocvhopim ze chce byt aj s kamosmi ale MY NIESME STALE SPOLU mozno iba tak cez vykendy ani to uz moc nie lebo niesme z toho isteho mesta/statu a kedze obaja pracujeme tak to nieje take lahke ten kto to zazil tak to pochopi a nebude mi sem pisat hluposti.

O tej dovere som mala pochybnosti ale uz ich nemam lebo tu vazne ide o ten alkohol a nie o to co som si myslela.Aj ked na druhu stranu ty doverujes a ten druhy robi hluposti za tvojim chrbtom tak to je otaze to o tej dovere.Ja niesom jedna z tych co stale kontroluje svojho partnera a vselico mu vycita ale viem kde su hranice.Ja ho nepodvadzam mam na to vlastny nazor ani nic podobne nerobim len nechcem zistit nieco zle.a s tym alkoholom sa snim o tom porozpravam a ked ako pise henny nebude suhlasit z kompromisom tak je to jednoznacne.aj ked mi tvrdi ze ma miluje a podobne.

henyy

suhlasim s Mate59.
treba si doverovat !!!!!!!!!!
nedovera a ziarlivost- neopodstatnena ti bude robit len problemy , ver mi, ja som mala rovnaky problem, a psycholog z tejto stranky mi to vysvetlil, za co som mu velmi vdacna, lebo mi zachranil vztah.!!!
v tvojom pripade neviem neviem co sa tyka alkoholu... alkohol nie je veru sranda,neviem sice do akej miery pije ale ked on vie ze ti to vadi a neskusa sa nejakom kompromise dohodnut, tak ta asi natolko nemiluje..

karcino

no az je to pravda tak fakt bi si sa na neho mala vikaslat. nas foter tiez chlastal este nedavno kazdi den prisiel opity a to si nevies predstavit co je to za zivot s takym clovekom. to sa ti len tak nepodari zmenit a ked sa poznate len tak malo tak sa z toho lahko dostanes. ked si sa do neho buchla to je zle ale rozum bi si mala mat aj tak.

finn

niekoho urcite ma ale nie je to zena.Je to flasa s alkoholom.Preto je raz taky inokedy onaky.S tym nenarobis nic,ta flasa bude stale medzi vami a bude ti strpcovat zivot.Utekaj od neho,ak ti mozem poradit.

renndos

Ja suložím s kolegiňou v práci už 7rokov,vyhovieme si vo všetkom,beriem to ako doplnok a ona tiež.. PSSSST!!!