Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaver od ortopeda

Príspevok v téme: Zaver od ortopeda
Chandler Bin

Dobrý deň, rád by som sa informoval, čo znamená tento záver od ortopedá: "Thoracoalgia s pseudoneurasten prejav s pravahou sympatiku-hypertenzia, parastezia, určita slabosť a akoby závrat. Dop do pozornosti FR lekára." k RTG snímkom poradil so snímkami vyhľadať chiropraktika, ktorý chrbticu napraví, pretože popisované problémy pichanie pri srdci, slabosť, zvýšený tlak, pocit na odpadnutie sú vraj práve pre porušené stavce. Za odpoveď ďakujem

Ch.Bing

Vedieť čo znamená "Thoracoalgia s pseudoneurasten prejav s pravahou sympatiku-hypertenzia, parastezia, určita slabosť a akoby závrat. Dop do pozornosti FR lekára." :) pre mňa to je ako keby mi niekto povedal blahalhaflagla bla mha la :D pseudoneurasten ? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.