Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobry hydratacny krem na problematicku plet

Príspevok v téme: dobry hydratacny krem na problematicku plet
Ala5566

Dobrý deň, mám klasický problém zmiešanej pleti, aj napriek svojmu pokročilému veku (24) :D - T zóna: mastná pleť a rozšírené póry a na lícach a okolo očí suchá a v pohode. Vždy keď si kúpim nejaký hydratačný krém, sa mi vyhodia vyrážky aj na lícach... budem vďačná za odporúčanie nejakého fajn hydratačného krému na celú tvár :) Ďakujem

Leila

Ja za seba odporucam Biodermu Sebium, vazne dobre kremy. Je to sice drahsia znacka, ale asi pred 3 mesiacmi som sa fakt strasne vyhadzala z jedneho kremu, tak som si povedala, ze skusim zainvestovat a pouzivam na tvar iba vyrobky Bioderma Sebium a parada. Plet sice nie je bezchybna, ale neda sa to porovnat s tym, co to bolo davnejsie (mam 20 rokov, len tak pre info, tiez nie som cerstvy pubertak :))

maruska_123

urcite bioderma sebium...maju tam viac kremov, teraz presne neviem, ktory by ti bol najvhodnejsi...v lekarni poradia

aradnna

Ja by som ti odporučila detský krém od Johnsons Baby :) Je výborný,vôbec nie mastný,krásne voní a dokonale hydratuje.Tiež mám zmiešanú pleť a používam ho už dva roky.

Inga22

Ja súhlasím s Delphi. Používam radu Combination čistiaci gél, pleťový toner z rady ROSE DEW a po vyčistení a následnej hydratácii aplikujem ľahkú dennú esenciu na zmiešanú pleť, teda opäť z rady Combination. Problém T-zóny som konzultovala s pracovníčkou z Annemarie Borlind a poradila mi tieto produkty. Poslali mi aj vzorky zdarma. Ja som zatiaľ spokojná, používam túto kozmetiku piaty mesiac.
Ale každému sadne niečo iné.
Toľko moja osobná skúsenosť :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dobry hydratacny krem na problematicku plet - Fórum - ZDRAVIE.sk