Smiech po orgazme...

trnda

Nuz, aj mne obcas vyhrknu slzy. Ale po naozaj dobrom orgazme do dvoch minut zaspim....nemozem za to. Proste odspim.

kwa

to je zabavne ..niekto sa smeje po tom a ja zase placem ..moj partner sa preto smeje na mne vzdy mi idu slzy a rozplacem sa a v tom sa snazim aj smiat a nejde to bo ..je to haluz take zmiesane pocity mavam he he

vin diesel

question,
Moj 19 rocny kamos ma fajn kocku. A jeho cica mi rozpravala ze on ked vzdycha pri sexe al. po orgazme tak sa tiez smeje. :-D
A ja ked to pocujem tiez sa z toho smejem. Je to normalne...

bosorenka

náhodou to je normálne, aj ja sa potom výborne bavím, mám také nutkanie sa začať smiať, ale nie preto že by som sa chcela vysmiať partnerovi alebo čo ale jednoducho je to taký pocit

nani

mna tiez pravidelne po orgazme chyti zachvat smiechu...niekde som citala ze je to nromlane...to su tie endorfiny, ze sa ich vyluci naraz vela a mozog nevie co s nimi...nikto napriklad po sexe place, no ja som vesely clovek, tak sa rehocem a potom sa rehoce aj piratel a tak sa rehoceme spolu :D

bzzzzzz

My sa s priateľom smejeme pri orgazme skoro stále. Hlavne ked leži na mne a diva sa mi do očí a mne vtedy začne šibkať a začnem trepať hlúposti, Vtedy sa smejeme obaja, o to je to krajšie. A vôbec si nemysli, že je to hlúpe. Vpráveže naopak, miluje to.

basa

aj moj priatel sa niekedy po orgazme zacne smiat,prvykrat ked to spravil som si myslela,ze sa mi smeje ,ze som nieco urobila alebo co

janaj

Aj moj chalan sa po orgazme smeje.. prvykrat sa ma to skoro dotklo.. nechapala som.. myslela som si ze si zo mna robi srandu..:) Ale uz sa to stalo aj mne. Je to normalne.. ten pocit stastia je proste taky silny, ze sa niekedy jednoducho musis smiat