Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Može sa dieta nakazit helicobakterom od matky?

lennka79

zatial ho nemam potvrdeneho ,iba mi vzali krv. Mala som ho v minulosti raz,potom mi zase kontrolovali o par rokov a vtedy to bolo v poriadku. Teraz mam trošku problemy so žaludkom ale iba nevolnosti.Nič ine nie ani so stolicou alebo vyražkami ako vtedy. Aj som vtedy rapidne schudla.

RNG

Nuz vyskyt helikobaktera u deti v USA je az 20%, u ludi cez 50 rokov vyse 50%
Helikobakter vydrzi zaludocne kyselinu az do PH 3 a veselo sa rozmnozuje a vyraba toxiny drazdiace steny zaludka uz pri PH3.5.
Ale zdravy zaludok by mal vytvorit dost kyselin na PH2.5 , dokonca az 2, tj helikobakter je prejavom nedostatku kyselin.
Kedze je plno ludi, co nevedia vytvorit dost kyselin, je aj plno ludi nakazenych H.pilori, ktory sa zrejme nachadza okolo nas vsade, takze nakaza je mozna z roznych zdrojov, hoci lekari oficialne tvrdia, ze nevedia o prenose nic.
Nuz sam sa nevytvori v tele, tj musi sa evidentne preniest.
Data okolo odolnosti H.pilori v roznych koncentraciach kyselin sa daju v elmi lahko overit v Petriho miske, tj nejedna sa o ziadnu "tajnost", hoci tato informacia v medickej literature oficialnej chyba.
Vobec hladina kyselin v zaludku sa akosi podcenuje, kedze pocit paly(nedostatok kyseliny) sa adresuje naopak potlacanim aj zbytku kyseliny, co samozrejme vedie k nedostatocnemu straveniu jediel a hromade chybajucich zivin, ktore telo nevie z nedostatocne natraveneho jedla absorbovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Može sa dieta nakazit helicobakterom od matky? - Fórum - ZDRAVIE.sk