velke panicky

Príspevok v téme: velke panicky
bejzbalista

Posledne sa pozastavujem nad zmýšlaním dnešných dievčat-mojich rovesníčok , týka sa to najma ich , chalanov ani tak nie . Kazdej rodicia kupili svoje auticko ktorym sa samozrejme chvalia , ze to je moje auto a pod. a u nas co mame akurat tak staru dobru favoritku tak ked to pred nimi spomeniem tak sa mi zacnu smiat a hovoria ze dufam ze na nej nebudes chodit , ze je to trapne , smiesne . Neuveritelne este ked to pocujem od dievcata tzv. dost velkej chuderky , ale fajnove su za 10 ..... to si teraz musim kupit auto aspon za 10 000 euro ne ? Moj boze ....

oliviaz

Zdravím,má niekto dobré skúsenosti s vešticou, astrologičkou, numerologičkou? Najlepšie z nitrianskeho kraja, ďakujem, budem vďačná aj kontaktu, posielajte mi ho na mail trudiola@centrum.sk

mliečko

V podstate tie dievčata ani za to nemožu.Možu za to ich rodičia.Pretože 18nast ročne dievča podstate nema ani šajnu o živote.A takym ludom niet čo zavidiet.Pretože su naučeni že všetko dostanu na podnose a to nie je dobre pre realny život a do buducna.Nemusia cely život dostavat na podnose všetko a to pre nich bude potom velka tragedia.

0vecka

2 bibba nieje to celkom tak mne fotrovci nikdy nic drahsie nekupili s tym ze si musim na to zarobit sam... jedine co som dostal boli len veci potrebne k zivotu a potom vsetky formy vzdelavania ake som chcel...

lost

bohuzial :D ale stavim sa, ze ak by clovek zastavil pred diskotekou, tak skor ci neskor niekto nastupi... to som uz velmi casto pocul.. ale odporucam cabriolet, pretoze si bude buchat hlavu o strechu.. (alebo SUV, ale to mozno nebude take exoticke)

lost

no ved chapem :D

ak sadne do skoda oktavia, tak to musi mat fakt nizke ciele :)

myslel som, ze ked uz chce machrovat, tak poriadne :) a ... ale oktavia? to je v podstate trabant v takom nemecku :)

bejzbalista

Trošku som sa ponáhlal a nedával pozor čo píšem - nenasadli by do ničoho horšieho ako je škoda oktávka :D

Maoam

ak niekto svoju vlastnu hodnotu definuje cez hodnotu veci, ktore vlastni (a este horsie, ak si na ne ani nezarobil sam, ale mu ich niekto daroval), je to maximalne ubohe a trapne