Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lymfatické uzliny

Príspevok v téme: lymfatické uzliny
adelka111

pred 3 rokmi som bola operovaná na LU v pravej axyle. LU vyoperovali a výsledok na základe hystologie z Martina bol negatívny. našťastie. vo štvrtok som bola na kontrole a zasa mám 4 LU na tom istom mieste, mňa sa doktorka pýtala, že prečo? No ja to vôbec neviem. bola som prekvapená a zároveň zhrozená, vraj, keď je to raz vyoperované, nema to tam čo robiť...a výsledok negatívny jej vôbec nestačil, chcela vedieť príčinu. ale mňa vtedy nik nikam neposlal, vtedy mi povedali, že či som nespokojná s výsledkom vraj bývajú aj horšie veci. Pýtam sa, čo robiť ďalej.....robili mi cytológiu a o dva týždne budú výsledky.

llek

Je na tebe adelka111 ako sa rozhodnes, ci pre to, co ti odporuci lekar (ak nalez svedci pre chronicku toxoplazmozu, tak by sa k tomu mal vyjadrit infektolog, ci nie je potrebne cielene preliecenie toxoplazmozy) alebo sa budes liecit podla rad alternativnymi metodami. Lekar ta vysetri, ma k dispozicii tvoje laboratorne vysetrenia, nalez z uzliny a napise ti spravu. Rady cez internet su v podstate anonymne, bez vysetrenia, bez laboratornych nalezov a tak

Adelka 111

wou, myslíš, že to stačí? surové alebo zlé prepečené maso, to som určite nejedla....zvierat máme plný dvor....netreba aj nejakú "dietu" stačí sa len a len krmíť tabletami? neviem, či si môtem dovoliť hormony, bo som už mala problémy s prsníkmi a uzavreli to ako hormonálnu poruchu. teraz boli hormony Ok, jediný zlý výsledok bol toxoplazmohza, 21.5. idem znovu na odbery, a ak aj tie budú pozitívne na toxo tak sa začne liečba antibiotikmi..:)

RNG

Na odstranenie nefunkcnych tkaniv treba jod a silne enzymy brane na prazdny zaludok.
Niekedy treba brat aj hormonalne polotovary, viacere utvary v tele sa vytvaraju pri hormonalnych nerovnovahach
Na parazity, vcitane toxoplazmozy treba protokol dr Huldy Clark. A zbavit sa maciek pripadne inych domacich zvierat, co su povacsine toho pricina/
Je to ale mozne dostat aj z nedostatocne prepeceneho masa.Povodny protokol dr Clark mozno dostat napr z swansonvitamins.com pod menom "20 Day Parasite Kit" od kanadskeho vyrobcu NAP.
Je to 20 denna davka s presnym rozvrhom, ktora je ucinna prakticky na vsetky parazity

adelka 111

Ahojte, takže až dnes mám výsledky a záver chronická forma toxoplazmózy.... vraj mám prísť 21.5. ešte raz na odbery a porozprávame sa .... vie niekto, prosím, čo bude to znamená? ako sa to lieči, či lieči sa to vôbec? ĎAKUJEM

llek

Ja neviem co bolo v histologickom zavere, ale ak tam boli len reaktivne zmeny, tak s tym sa nerobi vobec nic.Ak by tam bol nejaky vyznamny nalez, tak by to urcite nikto nenechal tak. Ono sa nam stave bezne, ze je potrebne dat vybrat opakovane uzlinu. Niekedy je opakovane nalez negativny, niekedy je prvy negativny a pri opakovanom vysetreni se nieco zisti. To nemusi byt automaticky chyba patologa, ochorenia, ktore postihuju lymfaticky system maju svoj biologicky vyvoj. V medicine nie je nic cierno biele, su vela krat stavy, ktore su niekde medzi ciernym a bielym a je potrebny urcity cas, nez sa to cele nejako vyvrbi.

adelka 111

ďakujem za odpoveď. Keď tak nad tým rozmýľam, tak máš právdu, bo aj pred tými tromi rokmi mi asi 5krát robili cytológiu a nebyť jedného mladého doktora, tak mi ju robia asi doteraz každý mesiac.....
Ale aj tak by ma zaujímalo prečo ich mám zväčšené..myslíš, že aj prvý krát z hystológie vedeli príčinu? prečo mi to nik nepovedal, teda môj ošetrujúci lekár, mohla som sa zariadiť ináč, veď keď je príčina jasná, tak sa dá riešiť, teda väčšinou.

llek

Ked bola pred 3 rokmi vyberana uzlina, tak bola vybrana len ta podozriva, nie vsetky uzliny v pazuche, (to by musela byt urobena radikalna operacia uz,lin v pazuche, co by ale nebolo spravne), takze sa neda vylucit, ze sa opat nieco v niektorej uzline v tej pazuche objavi. Ak bol histologicky vysledok negativny (asi tam boli reaktivne zmeny v tej uzline), tak s tym sa nic nerobi. Ak sa teraz opat objavili nejake zvacsene uzliny, tak podla toho ake su velke, namieste je opat histologizacia, teda vybratie najvacsej a najdostupnejsej z nich. Cytologia, alebo punkcia, co robili tebe, je uplne od veci a nanic, strata casu. Ked bude vysledok negativny, aj tak by som tomu neverila. Ak by sa tam nieco naslo, je to malo materialu na to, aby sa dalo presne zistit, ze co to je. Ak, tak uzlinu vzdy vybrat, len histologia nas k niecomu dovedie, lebo na presnu diagnostiku treba dostatok materialu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.