Make up kto poradí,nie oranžový ani ružový...

Príspevok v téme: Make up kto poradí,nie oranžový ani ružový...
aurorita

Mám jeden velký problém,hladám už dlho ten správny make up,mám suchú kožu,ale môj najväčší problém je nájsť vhodný odtieň,mám po krk všetkých tých ružových a do oranžova svietiacich odtieňov.Chcela by som normálnu hnedú skôr takú zemitú farbu čo vyzerá prirodzene.Kto poradí,kde by som zohnala vzorky bez toho že musím najprv niečo kúpiť a kde by som zohnala takýto odtieň.Dakujem

eva345

La Roche Posay - opytaj sa v lekarni, ktory je najlepsi na suchu plet, ja pouzivam ten na mastnu aknoznu plet
v lekarni ti daju aj vzroky, mozes si doma skusit, ktory odtien ti najlepsie sadne

ja som vyskusala vsetky mozne make-upy a tento najlepsie kryje, je sice taky hsutejsi, ale lahucky a ma prirodzeny odtien :)

BuuuuBuuuu

Vichy Dermablend odtien 25 nude , môžem odporučiť,je velmi fajn,dosť silne kryje ale vyzerá prirodzene,je príjemný na pleti a aj na suchej /používam-viem/ -vzorku by ti mali poskytnúť v každej poriadnej lekárni :)

Monii

ja som niekde na blogu čítala takú dobrú vec :) keď nemajú vzorky, tak si jednoducho naber trocha z približných odtieňov, čo by ti mohli pasovať, do nejakých nádobiek, doma skúsiš a kúpiš ten správny :) ale rob to asi nenápadne, nech ťa nikto nevidí :D

lienka88888

ahoj,neviem ci sa daju niekde zohnat vzorky,ale ja mam taktiez suchu plet,na cele sa mi vytvarali supinky a kazdy make up mi bol tmavy.Vyskusala som tekuty affinitone a som s nim velmi spokojna,stal ma asi 7€ v dm....az sa chces nieco spytat napis mi na maja1120@azet.sk