Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ale teraz to už dokažem!

Príspevok v téme: Ale teraz to už dokažem!
ibed

Ja mam za sebou pomaly 5 rokov chudnutia. Vysledoky ? Žiadne! Vyskušala som diety ako su hladovky, mliecna dieta, dukanova dieta, 90dnova a mnoho dalsich.Netvrdim, že som neschudla prave naopak ale ked som s nimi skončila stačilo aby som si dala len nejaky kusok kolaca a islo to znova hore. Bola som zufala a psychycky na dne. Ale povedala som tomu uuž razny koniec začala som cvičiť no a snažim sa zdravo jesť. Zapojte sa aj vy do tohto fora napiste sem nejake triky jedla ci cviky no to je jedno kludne napiste aj svoj jedalnicek aby sa mohli aj ostatne babenky nami inspirovať. Pridajte svoje miery popripade kolko so vam už podarilo schudnut a co pre to robite. Vela sil do zhadzovania kilečok

lekno09

kamoška schudla 39 kg ale teraz neviem presne za aku dobu,či 3 mesiace,alebo 5,a je to pekne aj vidno.Takže snažit sa jesť,čo je potreba,a kilečká pekne pojdu dole.

lekno09

ja som začala dukanku v pondelok,a mám dole 2kg,takže som rada,a budem sa snažit dodržiavat.dukanka je dobrá dieta,len musíš ju proste dodržiavat,inak to proste nejde.

DankaBabusik

Ahojte, akú máte skúsenosť s Dukanovou diétou? Páči sa mi, ale chcem vedieť aké sú jej plusy a mínusy. Ďakujem baby.

Magy

diety, diety, diety... ze vas to este bavi...

cely problem dnesnej obezity vseobecne tkvie v dostupnosti az nadbytku vsetkych maskrt, dobrot, jedal atd. na druhej strane, mnohe korporacie dokonca nepokryte propaguju nezdravy zivotny styl s nedostatkom pohybu - samozrejme v snahe sa na tom financne nabalit.
potom sa ani niet co cudovat, ze priemerna zena do svojich 45 rokov vyskusa 60 diet (!!!) a vlastne tak ako tu pise ibed, si nepomoze ani jednou.

zaklad je sa premoct. nie len na chvilu, ale na cely zivot, natrvalo, hybat sa, hybat sa, hybat sa. a poriadne. bohuzial to je ta najtazsia vec. navyse vy zeny mate to "stastie", ze kvoli genetike a najme hormonom sa na vas tie tuky velmi rychlo lepia (a tazko idu dolu) a na najnevhodnejsie miesta.
dalsi velky podiel na tom ma aj sucasna propagacia pojmu "krasa", ked modelky su v podstate osoby s lahkou podvahou (ak neratam extremy oboma smermi).

vazene damy. nepozerajte sa na modelky ako na vzor!!! zabudnite na vsetky diety, najme na tie "zarucene 100%-tne"! prestante si pocitat kalorie a zacnite sa HYBAT! cvicit, tancovat, plavat, jednoducho fungovat aktivne a vela!
potom nebude vadit ani nejake to kilecko navyse od "idealu", pretoze dolezitejsie je zdravie celkovo, to telesne aj dusevne, vitalita a radost zit. kto moze mat rad cloveka, co sa cely zivot len trapi, ako zle vyzera a pritom vecne vysedava a cely zaujem sa tocci okolo panelaku, hotela paradiso a bohviekaych dalsich zivotne dolezitych veci...???

btw, skoda, ze ta sprava bola len kacica. ten mekac je fakt katastrofa.
www.topky.sk-

Mishellla

Ibedka, ako si tie diety drzala? Dodrziavala si vsetky konsolidacne a podobne fazy, kde mas zotrvat niekedy az rok podla toho, kolko si schudla? Je to zamerane prave proti jojo efektu.

Ja aktualne ficim na dukanovej - -odkaz odstránený- a zatial to ide velmi dobre, -5kg za mesiac... mozno az moc dobre, ale zatial sa citim fajn...

Ono, zalezi na tom kolko aj po diete vydrzis s velkou disciplinou... treba stale sportovat a papat zdravo.

stylishfox

Kočky držím Vám palce!
Ja som schudla 8 kg, ešte dva chem dať dolu, čo ide už dosť tažko kedže mám 51...meriam 156 cm, vidno na mne každé deko :D ako vyzerám teraz si môžte pozrieť na mojom blogu : stylishfox.blogspot.com

Najlepší recept je ZDRAVÁ STRAVA a pravidelný pohyb! Ak raz človek začne stravovať zdravo nepociti to len na váhe! Poznať to na pleti, vlasoch, nechtoch, nálade, kondičke...človek je ako keby naozaj štastnejší, plný energie a plus sa cíti sexi! Len málo kto sa potom vráti k reznom, pocitom unavy po jedle, otapenosti, prekypujucemu bruchu... pomaličky a vytvalo k štíhlej a hlavne zdravej postave! Samozrejme počas chudnutia treba pridať aj pohyb, kedže tuky su svina no podla mna su najlepšie kardio cviky, beh a plávanie ako prirodzenosti pre telo mu velmi pomožu a ide to lahko! Ak chcete spevniť už schudnutú postavu, fit lopta je skvelý pomocník! posilnim na nom všetky svaly, beriem si ju všade ale odlahčuje mi chrbát, klby, kolená čiže zase telu iba pomáha!

stylishfox

Kočky držím Vám palce!
Ja som schudla 8 kg, ešte dva chem dať dolu, čo ide už dosť tažko kedže mám 51...meriam 156 cm, vidno na mne každé deko :D ako vyzerám teraz si môžte pozrieť na mojom blogu : stylishfox.blogspot.com

Najlepší recept je ZDRAVÁ STRAVA a pravidelný pohyb! Ak raz človek začne stravovať zdravo nepociti to len na váhe! Poznať to na pleti, vlasoch, nechtoch, nálade, kondičke...človek je ako keby naozaj štastnejší, plný energie a plus sa cíti sexi! Len málo kto sa potom vráti k reznom, pocitom unavy po jedle, otapenosti, prekypujucemu bruchu... pomaličky a vytvalo k štíhlej a hlavne zdravej postave! Samozrejme počas chudnutia treba pridať aj pohyb, kedže tuky su svina no podla mna su najlepšie kardio cviky, beh a plávanie ako prirodzenosti pre telo mu velmi pomožu a ide to lahko! Ak chcete spevniť už schudnutú postavu, fit lopta je skvelý pomocník! posilnim na nom všetky svaly, beriem si ju všade ale odlahčuje mi chrbát, klby, kolená čiže zase telu iba pomáha!

Charlotte883

Ahoj, ja sa k tebe pridam :) zatial chudnem presne 2 mesiace, za ten cas som schudla 4,5 kila (zo 65 na 60,5 pri vyske 167cm), co nie je vela, chudnem tak pol kila za tyzden...ale co je dolezite, chudnem zdravou stravou a pohybom :) v cm sa mi zatial podarilo:
boky: pred 2 mesiacmi 100, teraz 95, ciel 90
stehno: 59, 54, 50
brucho: 91, 86, 83
pas: 71, 67, neriesim
hrudnik: 84, 83, snad uz nepojde dole :/
lytko: 38, 36, 34
Mojim snom je mat stihle nohy :) lytok sa neviem zbavit, keby mi niekto poradil, co s tym...

Priklad mojho jedalnicka je:
Ranajky: 250g jogurt, banan
Desiata: jablko
Obed: hlavne vela zeleniny - ci uz dusenej alebo surovej a k tomu ryza/zemiaky/tmave cestoviny/kuracie maso/celozrna kaiserka
Olovrant: sterilizovana cvikla/kava s lyzickou medu/orechy
Vecera: vajicka na tvrdo, zelenina alebo tuniak a zelenina

Pijem vela caju a vody :) ale zas s pohybom je to horsie, chodim na step aerobic a do posilky na cardio, ale mam rusne obdobie v skole, cize iba 2x do tyzdna...s teplejsim pocasim sa snad viac rozhybem...
Ty si ako na tom? Vaha/vyska?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ale teraz to už dokažem! - Fórum - ZDRAVIE.sk