Co mam teraz spravit ked sa chcem liecit?

Príspevok v téme: Co mam teraz spravit ked sa chcem liecit?
karcino

mam otazku na ludi ktory osobne poznate mg. albertovu z bratislavy. je to ta liecitelka.
tak ale pred tromi rokmi som si tu na nu nasiel dobre prispevki tak som sa k nej tiez objednal. dostal som od nej aj termin na to visetrenie. lenze potom mala moja priatelka oslavu tak som tam skratka neisiel. potom som jej napisal ze som bol chori lebo mi bolo blbe povedat ze sa mi nechcelo kvoli oslave. tak mi dala druhi termin a na ten som potom aj dosiel. trvalo to strasne dlho to visetrenie a ja som si chcel este kupit v blave nejake veci tak ma to dost zdrzalo scim som neratal. nakoniec som mal zaplatit lenze mi nemala vidat tak som jej povedal ze jej to poslem na jej ucet. smola je ze som ale tie prachi jej uz neposlal. teras ma to mrzi lebo bi som chcel k nej znova ist a zacat tu liecbu co mi spominala. takze som jej napisal mail ze som si to rozmislel a chcem sa liecit. lenze stalo sa to ze ona mi vobec neodpisala. ani na druhi mail co som jej poslal za par dni. neviem teraz ci je akoze urazena alebo co bi to mohlo bit. ja som na niektorej teme cital aj to ze ona robi aj zadarmo ze aj ked je sukromnicka ze vsetko si neuctuje. tak ma to trocha prekvapilo od nej ze mi nepise.
neviete nahodou ci este robi alebo co moze bit vo veci aki problem? nepiste mi blbosti ze jak mi sibe a tak ale k veci co bi som mal urobit abi sa ta liecba mohla zacat. dikes!

tpch1

samozrejme, ze je to PODVOD. Ked tebe nepride vyplata, tak to povazujes za nesplnenie slubu a veselo robis dalej? Ty mas IQ aspon 35??

winki

Ona ti verila, ty si ju podviedol...tak čo teraz čakáš? Skús povedať v obchode, že prepáčte nákup si berem a peniaze pošlem neskor :D

karcino

ja som presne toto napisal abi ste mi tu nepisali co som jaki debil ale co mam robit. dakujem ti velmi pekne za pomoc!!!

tpch1

No uz asi nic. Mal si zaplatit, nezaplatil si, koniec, fajka zhasla. Musis si najst inu obet na to, aby si ju podviedol. Keby tebe nezaplatili za robotu, tak by si sa hrnul do toho robit pre toho, co neplati? Si ty vobec kompletny???
Boze, aky retardaci to chodia po svete!