Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

medzikniznicne sluzby

Príspevok v téme: medzikniznicne sluzby
amboise

Vie niekto, prosim vas, ako to funguje?
Potrebujem dve specificke knihy k mojej bakalarke. V krajskej kniznici v nasom meste ich nemaju, ani v susednom meste. Cez indexy na nete som ich nasla v par knizniciach na opacnom konci republiky, tak som poziadala u nás o medzikniznicne vypozicanie. Jednu mi doniesli asi za 4 dni a tu druhu nemam este ani po tyzdni. A pritom v tych indexoch stale figuruje zopar exemplarov, ktore sa daju pozicat. A niekoľko je ich dokonca aj v tej kniznici, z ktorej mi priniesli tu prvu. Nerozumiem, ako to teda funguje tento system. Mate niekto skusenost? Ako by som mala postupovat? Urcite nemam cas bezat na druhy koniec statu pre jednu knihu :(

amboise

-vt-/ Nie som z vychodu, ale zo severu :). A v BA maju len jeden kus tej knihy, ale v Presove som nasla vo vedeckej kniznici asi 6 exemplarov, ktore su dostupne. Ten pan, ktory to napisal posobi v Presove, tak asi preto to maju len tam. Ale nechapem, ze ked su tam tie knihy, preco im to tak trva...a clovek za to este aj plati :(.

-vt-

No, ja takéto skúsenosti nemám, takže ďakujem za typ. Predpokladám, že si z východného konca republiky, lebo v BA máme univerzitnú knižnicu. Ale teraz k Tvojmu "problému" - píšeš, že Ti niektorá knižka došla, niektorá zas nie. Odporúčam Ti preto nakontaktovať práve tú knižnicu, v ktorej si zapožičanie vybavovala.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.