Manželové kamarátky

Príspevok v téme: Manželové kamarátky
angie30

Ahojte vedel by mi niekto poradiť, čo mám robiť s manželom a hlavne so sebou. Manžel má kamarátku s ktorou si vraj velmi dobre rozumie vypisuje jej sms, v ktorých ju oslovuje miláčik, láska,...pomáha jej riešiť jej osobné problémy. Je to naša poradkiňa z AXI, takže kým sme založili všetky poistky dosť často sa s ňou stretával. Ked som prišla na tie sms začala som mu to vyčítať , že o čo mu ide čo s ňou má. On tvrdí, že je to len kamoška, že si s ňou dobre rozumie a že ja som manželka tak mňa nedokáže brať ako kamošku a riešiť so mnou niektoré problémy. Ked sa pohádame tak jej vypisuje sms, vyvoláva jej.Čo si o tom mám myslieť, alebo ako to mám riešiť?

angie30

Mariola- tvoj komentár mi velmi pomohol, dakujem. Celkom s tebou súhlasím , musím si to vybaviť s manželom a nie s tou jeho kamarátkou. A ten čierny humor to je tiež dobrý nápad. Myslím že na mojho manžela to vplýva dobre ( myslím pre mňa). Máme malé deti 4 a 2 ročné a 7 mesačné. Myslím, že sa s ňou nestretáva súkromne aspoň mi to odprisahal, ale viem že niekedy za ňou zálde priamo do AXI. To, že si píšu to viem určite.Viem aj to, že ona je strašne žiarlivá na svojho manžela a a platí to aj opačne. Je pravda, že aj ja dosť žiarlim na svojho manžela.Máš prevdu bombardovanie výčitkami a vyhrážkami nepomôže, myslím že to len zhoršuje. Ano robila som to, ale už som s tým definitívne prestala a chcem to riešiť ináč, preto zbieram rôzne rady a som ochotná skúsiť čokoľvek. Nesom slaboch, ale hneď sa rozvádzať ako mi tu niektorí radia nevidím ako správne riešenie. Myslím si, že rozvodom ublížim iba sebe a deťom, jeho to tak bolieť nebude.

Mariola

angie ...Určite ti nie je ľahko a ak ťa tu označia rôznymi "titulmi" ti nepomôže .-( Nepomôže ti , ak budeš manžela bombardovať výčitkami typu : prečo mi to robíš ..to nemá význam , tým ho iba podráždiš ... Ak s ňou naozaj nič nemá , môžeš niečo svojim chovaním vyprovokovať ... Ak má , je to vlastne jedno :-(
Ak si bola doteraz taká šedá myška , čo mu na všetko prikývne , skús to zmeniť . Mužom sa takéto ženy časom zunujú , potrebujú trochu zmeny . Niečim ho prekvap , aby si ho zaujala . Ak nepomôže ani to , riskni to a povedz mu , nech si zbalí svoje veci a ide za svojou kamarátkou z Axy , tam mu bude určite lepšie . A že ty poprípade poprosíš jej manžela , nech sa o vás postará :-) Možno na neho zaberie takýto čierny humor ...
Niekto ti radil , aby si si to išla vybaviť s ňou ...neviem , to by som nerobila . Nepotrebuješ sa takto zhadzovať pred ňou , ty to musíš vybojovať doma s tvojim mužom ...
Aj sa stretávajú s kamarátkou , alebo si iba píšu ? máte malé deti?
Držim ti palce , určite sa ozvi :-)

Maoam

angie30: na 99,999% s nou aj spava a to uz dlhsie

som si ista, ze vies, ze to nie je ziadna kamaratka, ale milenka

ako to ides riesit, uz vies, alebo este nie? preco sa ti to stalo, neviem, mozno si bola az prilis 'dobra' a prilis verna, takychto ludi ti druhi o*ebavaju uplne najradsej, vezmu co sa vziat da, vyuziju, maju sa pri takychto partneroch ako prasce v zite - takze pre neho si bola iste uplne idealna manzelka

nenechaj so sebou vybabravat, chapem ale ze je strasne bolestive a tazke toto zazit

rozhodni sa podla svojho uvazenia a hlad pri tom iba na seba

napis ako sa to vyriesilo, drz sa!

angie30

Ďakujem každému za dobrú radu, hlavne tým, ktorí sa snažia poradiť čo mám robiť, alebo čo mám skúsiť.Velmi mi to pomáha a dodáva silu riešiť tento problém. Poviem pravdu, že tí ktorí mi tu napísali,že či som slepá, hlúpa,..... mi vobec nepomohli skor ma to deprimovalo a už som tu nemala chuť viac prísť a niečo napísať. Lebo to neboli rady ale len rozprávanie o tom čo už viem a sústavné pripomínanie toho mi vobec nerobilo dobre. Niesom hlúpa, ak by ste ma poznali lepšie tak by ste tiež na to prišli, som až príliš obozretná a predo mnou nikto nič neutají a možno aj to nie je dobré. Proste zistím všetko nech by to akokolvek moj manžel zatlkal. Snažim sa s ním komunikovať riešime to , a on stále tvrdí, že je to len kamarátka , nech v tom nič viac nehladám, že aj ona má problémy s manželom tak si len vymieňajú názory. Tvrdí, že ma lúbi tak ako aj naše deti a že nikdy by nám neublížil. No napriek tomu aj ked nechcem aby si s ňou denno denne písal aj tak to robí. V minulosti som nikomu takto neublížila takže nemá sa mi to za čo vracať. Ja som bola vždy verná ako pes aj ked som tých príležitostí mala aspoň tisíc , bývala som na výške na internáte a nikdy som svojho manžela nijako nepodvádzala(vtedy ešte priateľa). Nechápem prečo je život ku mne taký.

Mariola

Pisala si , že máš malé dieťa , preto asi nie je pre teba jednoduché , myslieť na nejaké radikálne riešenie ...
Dobre ti radí karfik - skuste si nájst čas na to , aby si sa tou kamoškou stala ty a nie ona . Vzájomná komunikácia , veľa sa rozprávať , nespadnúť do stereotypu ...
Ja si myslím , že muž môže mať aj kamarátky , no v tomto prípade , ak ju oslovuje miláčik ..je to už asi niečo viac ... Určite buď v strehu ...Držím palce :-)

blondska

V prvom rade by som zašla za tou jeho kamoškou a pekne krásne by som jej svoje povedala že na rozhovory nech si nájde buď slobodného alebo iného "kamoša".....a jasne slušne a stručne by som jej naznačila, že sa ti to nepáči a dovi dopo....a s tvojím manželom by som urobila jednu vec.....keď má takú kamošku ktorú oslovuje miláčik a podobne.....chceš jesť, oprať, ožehliť? Zavolaj kamoške najlepšej nech ti navarí ožehlí a aj operie.....a na rovinu mu povedz, že nie si blbá ani naivná a nenechaj so sebou zametať.....osobne raz by povedal môj manžel nejakej inej láska alebo miláčik a tým by asi skončil......evidentne ťa má iba ako manželku a matku svojich detí a tú druhú má na rozhovory, pochopenie a nechci vedieť na čo ešte........vieš chlapi nevedia pochopiť, že keď má žena deti a musí sa postarať o všetko aj o domácnosť tak tým pádom má menej času na svoju polovičku ale stačí sa o tom iba porozprávať vysvetliť a nie hľadať hneď na rozhovory niekoho iného...držím ti palce a dúfam, že to zvládneš a nenechaj hlavne so sebou zametať

wrwrwr1

NENI to DOBRE.Mala som to opacne, moj ex mi nebol kamosom, nastalo odsudzenie...zacala som ho podvadzat.Som si uplne ista ze ten tvoj manzel, ta ma ako manzelku na domacnost a nechce sa rozvadzat, ale urcite ma sex s tou poradkynou.riesenie je na tebe, rozchod,alebo tolerovat..kludne si ich posleduj,,a uvidis,,,ako sa tajne stretavaju.