Manželové kamarátky

Príspevok v téme: Manželové kamarátky
angie30

Ahojte vedel by mi niekto poradiť, čo mám robiť s manželom a hlavne so sebou. Manžel má kamarátku s ktorou si vraj velmi dobre rozumie vypisuje jej sms, v ktorých ju oslovuje miláčik, láska,...pomáha jej riešiť jej osobné problémy. Je to naša poradkiňa z AXI, takže kým sme založili všetky poistky dosť často sa s ňou stretával. Ked som prišla na tie sms začala som mu to vyčítať , že o čo mu ide čo s ňou má. On tvrdí, že je to len kamoška, že si s ňou dobre rozumie a že ja som manželka tak mňa nedokáže brať ako kamošku a riešiť so mnou niektoré problémy. Ked sa pohádame tak jej vypisuje sms, vyvoláva jej.Čo si o tom mám myslieť, alebo ako to mám riešiť?

Brenda

manzelka by mala byt oporou pre manzela ci dobra milenka ci aj kamoska.proste vsetko dokopy.ked ju oslovuje milacik ci laska tak bud je alebo ste este moc mladi alebo je to divne.kedze ste manzelia a nie len priatelia tak je to podla mna divne to by nemal pisat inej ci ti to povedat ze ty si manzelka nie kamoska to je este divnejsie.

Anaya

Takže, ty si"manželka" = rodí deti, stará sa o domácnosť a o jeho fyzické pohodlie a potom má "kamošku", ktorú ma na vykecávanie a "rieši" s ňou niektoré problémy a ešte ju aj oslovuje "láska a miláčik" ???? No, srandovný chlapík.
Ja by som mu to jasne vysvetlila, bez nejakých emócii a hysterických scén, ako sa asi pri tom cítim a že na tieto oslovenia si nárokujem ja a že ak pre neho nie som kamoška, tak potom neviem, čo som pre neho.
A asi by som len tak "zo srandy" raz pred ním telefonovala s mojim "kamošom" a nešetrila by som pritom komplimentami a osloveniami "zlatko, chrobáčik" ;)

keksikova

No podla mna oslovenia milacik a laska by mali patrit manzelke a nie kamaratke. Taktiez si myslim, ze prave manzelka by mala byt najlepsia kamaratka, to ma byt ta osoba ktorej sa muz ma zdoverit a s ktorou sa ma o vsetkom vediet porozpravat. Ci sa mylim???? :)

angie30

Ja som to s nímskúšala riešiť ale on stále tvrdí, ´že nič zlé nerobí. Strašne mi to vadí a keď to začnem riešiť nazlostí sa a nechce ma pochopiť . Mám pocit že ma chce donútiť k tomu aby som si aj ja našla niejakého dobrého kamaráta s ktorým budem riešiť naše problémy, ale to by bol asi čistý koniec.Máme ináč 3 deti a najmladšie kojím. Neviem či tá moja žiarlivosť može byť spojená s laktáciou.On fakt nechápe že manželka = najlepšia kamoška a pritom som osoba, ktorej može povedať čokolvek dokážem sa porozprávať o hocičom.

čerešňa

On tvrdí, že je to len kamoška, že si s ňou dobre rozumie a že Teba nedokáže brať ako kamošku a riešiť niektoré problémy ? Uf. Manžel si ťa niekam zaradil a asi mu ešte nik nepovedal, že manželka = najlepšia kamoška. Teda aspoň by to tak malo byť. S tou poradkyňou nič nerieš, len by si tým manžela ešte viac vydráždila. Rovno mu povedz ako Ti to vadí, že to nie je správne keď s Tebou nedokáže riešiť všetky vaše spoločné problémy. Neverím, že to pochopí, ale za pokus to stojí. Držím palce.

ander

tak mňa na tom zaráža to že ťa nevie brať ako kamošku, práveže naopak manželka by mala byť tá najlepšia "kamoška" do konca života. a keby išlo do tuhého skúste trojku, tým to úplne zaklincujete.

lilecka

ja by som pekne zavolala do AXI ....ze slecna si pletie sukromie s pracou a tebe ako klientovi sa to nepaci a vpripade ze sa nespamata porusis vsetky poistky a prejdes ku konkurencii :D

inak moj osobny nazor je ze to nie je normalne netolerovala by som to muzovi a jej by som tiez jasne povedala kde su jej hranice .... lebo toto naozaj NIE JE NORMALNE