Moze mat cernoch biele dieta?

0vecka

niesom expert na genetiku ale takisto ale 100% cernoch so 100% beloskou nemozu mat biele deti ... je to ako ten pripad nizsie.. ak ma cernoch v rodine nejakeho bieleho predka tak hej alebo naopak

Marsmeloun

može ... ak je matka dominantná ... kžížením belocha a černocha može vzniknut dieťa prevahovo biele, prevahovo čierne alebo mulat ...čiže je normalne možné že beloška s černochom porodí biele europoidné dieťa :)

amanda23

mozu mat biele dieta...pocula som jednu pravdivu historku, ze biela zena a muz mali cierne dieta, samozrejme pruser, odsieil od zeny ten muz a ta darmo plakala, ze bola verna..potom vyslo najavo, ze este babicka ten zeny mala pletky s cernochom a aj ked mala biele deti ta babicka, aj jej dcera, vnucke sa narodil cernosko...

quovadis

vážení a milí, keď sa narodí dieťa aj dvom černochom (teda nielen zmiešaný pár), vždy je biele! len podľa črtov tváre vidno, že sú černošské,
do mesiaca stmavne.

maruska_123

3nttt hej, aj ja som to videla v tv..dvakrat mali dvojicky a vzdy jedno biele a druhe cierne...aka podarena rodinka :)

3nttt

minule bol pripad ze cernoch s beloskou mali dvojicky a jedno bolo biele a druhe cokoladove :) dokonca sa to tomu paru tusim dva krat takto zopakovalo :) takze urcite moze.ale asi je to mensia sanca

kafe

Ja som napríklad netušila, že Mariah Carey je mulatka. Takže ano, černoch s beloškou môže mať biele dieťa.

Magy

genetika je vec velmi komplikovana. ludska geneticka informacia je zakodovana pomocou asi 23tisic roznych proteinov a tam je priestor na kombinacie tak neuveritelne siroke... skoda polemizovat. v skratke - nie je ziaden dovod, aby sa zmiesanemu paru narodilo dieta, ktore bude po vacsinu zivota vykazovat rasove znaky len jedneho z rodicov.

netehulka

Cize Baby dietatko o ktorom pises s najvacsou pravdepodobnostou do mesiaca stmavne a po roku uz farba zostane nemenna.