Čo vam pomohlo proti celulitide?

eliza85

ja som absolvovala u albertovej specialnu kuru na detoxikaciu lymfatickych ciest. trvalo to pol roka a celulitida zmizla, lenze odvtedy uz uplynuli skoro dva roky a vidim, ze sa mi to zacina objavovat znova. je fakt ze som sa vykaslala na cvicenie, ona mi kazala ze ked to chcem udrzat tak mam cvicit. ale som hnila ako vos a mam aj sedave zamestnanie. rozmyslam ze za nou znova skocim len mi je to blbe kedze som to cvicenie ignorovala.

dana660xz

no ja som vychytala taku akciu,a le myslim, ze lymfodrenaz samotna stoji okolo 5-10 eur jeden krat, ja som chodila 3x tyzdenne po dobu 5 tyzdnov, cize spolu 15 krat, ale pred tym som este chodila na vacu shape cvicit. jedno s druhym mi pomohlo. a do 2 tyzdnov to bolo spat :( ale ako pise annika treba sportovat a jest zdravo, ta lymfodrenaz je taka barlicka k tomu

dana660xz

mne celula zmizla ked som chodila pravidelne na lymfodrenaz, ale ako som s tym prestala (ved nekradnem predsa ;) ) tak je spat. teraz tiez jem a sportujem a zda sa mi ze sa zmensuje. ale ide to podstatne pomalsie nez lymfodrenaz. o ozaj ta lymfodrenaz len v kombinacii s cvicenim.