do leta min 5 kilo dole, pridása niekto ?:)

missBartley

Ahojte, aj ja som si dala záväzok že schudnem min.5kg do leta- mám aj nový blog zasvätený chudnutiu, jedlám, zdravej strave a cvičeniu budem rada ak naň kliknete a možme spolu zdielať každodený jedácky kolobeh:P.
missbartley (bodka) blog (bodka) CéZet

jasmin87

ja mam 168 cm, 60 kg a tiez po porode potrebujem zhodit. Kedze pri malej sa mi neda behat kupila som si steper s ruckami a kazdy podvecer miesto sedenia pri TV pol hodku cvicim na nom. Spalim 100 calorii a citim sa super. Mam ho 4 dni a isli 2 kg doma. Ozaj to plati ze pohyb prospieva a hlavne pomaha.

Iron

Deniki : Mimochodom, počas ovocného dňa si dávam čerstvý ananás a nemožem si ho nevynachváliť - výborne sa po ňom chudne.

A prechádzam s koenzýmu Q10 30 mg na dávku 100 mg, tak som zvedavý.

Nedieta

Do leta v pohode schudnes aj viac ako 5 kilo bez diet, pretoze diety sktratka nefunguju. Zacni sa zdravo stravovat, co znamena vyhod vsetok cukor a sladke co mas doma, vsetko mastne ako chipsy, prazene oriesky atd, ziadne sladke vody.

Plnotucne vyrobky vymen za nizkotucne ako jogurty, mlieko atd.

Zvys prijem bielkovin (ciste maso bez tuku) kuracie alebo hovedzie a zeleniny robenej na pare.

Bielu muku a vyrobky z nej nahrad celozrnnymi, bielu ryzu tmavou.

Denne vypit 3, ano 3 litre vody alebo bylinneho nesladeneho caju pre chut, ale uplne staci cista voda.

Porcia jedla by mala byt vo velkosti paste, ked mas prilos male ruky tak 1,5 velkosti paste.

Chudnutie nie je raketova veda, ani nic prevratne. Skratka treba zjest menej ako za den spalis.

Iron

deniki : pomohol aj prípravok s pomarančovníkom horkým, zeleným čajom, guaranov a ďalšími ingredienciami, ale po mesiaci užívania ma rozbolelo srdce - treba zvážiť užívanie.

Iron

Deniki :
1.deň : celý deň kapustová alebo zeleninová polievka - očistný deň
2.deň : Meta Diet - 1 ks. ovocia - Meta Diet - 1 ks. ovocia - 1 ks. ovocia
3.deň : jogurt - Meta diet - 10 dkg tvaroh - Meta diet - 10 dkg tvrdý syr
4.deň : Meta Diet - strukovina - Meta Diet - strukovina - zeleninový šalát
5 deň: 10 dkg syru + 3 rajčiny - Meta Diet - 5 dkg ryže -+ rajčiny - Meta Diet - zel. šalát
6 deň : Meta Diet - 2-3 zemiaky - Meta Diet - cestovina + zelenina - zeleninový šalát
7 deň : Meta Diet - podľa chuti - Meta Diet - podľa chuti
Denne 2xCarnitín, 1 liter bylinkového čaju, 1 liter vody s citronom
poznámka : počet kusov ovocia treba dodržať !!!!!
zeleniny koľko zješ :o)
ráno si polhodinku zacvičiť

Dôležité bolo, že som sa večer napevno rozhodol a nič nezjedol a ráno nabehol na dietu.
Kedže som dosť na sladké, prevé dva týždne boli kruté, ale zvykol som si.
Pozor na víkendy, NEPOĽAVIŤ.

Okrem toho aby mi niečo nechýbalo, pri diete užívam lecitín, rybí tuk, alicín, goji, ženšeň, schizandru ( občas mumio ) chlorelu a spirulínu ( po tej som mal po troch mesiacoch bielu čistú pleť, už nie nažltlú ) na bielym povlakom pokrytom jazyku sa začali tvoriť mierne bolestivé a mierne zakrvácané miesta ružovej sliznice ( ktoré sa rčýchlo zahojili ) a rozšírili sa na celý jazyk a tým sa biely povlak stratil a zostala ružová sliznica.

Úžival som aj multivitamín, ale niektorý ho nedoporučujú, vraj sa niektoré samostatné vitamíny navzájom rušia. Napriek užívaniu multivitamínu mi popraskala koža na perách, avšak pitím minerálky ( bežnej občas aj vincentky ) sa popraskanie neobjavilo.

Tým, že som prijmal menšie množstvo stravy, stala sa stolica bolestivo nevytlačiteľnou ale psylium tento neduh odstránilo.

Po skončení je nutné prehodnotiť preddietné stravovacie návyky, inak sa dostaví jojo efekt.
Po polroku tejto diety sa mi však upravil metabolizmus tak, že som necítil hlad a napriek tomu som bol plný energie a nepriberal ( žiadne sladkosti ) keď však prišla depka prišlo aj plíživo sa zvyšujúce prejedanie.

DominiQus

Ahoj, ako chudnes? Ja idem momentalne Dukanovu dietu -odkaz odstránený- - upravila som jedalnicek aj zacala cvicit, do leta mam ciel -7kg.

Zacala som behat minuly tyzden, zatial ma to drzi a aj bavi :)