Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

facka od manžela...

Príspevok v téme: facka od manžela...
meduskaTN

ako by ste sa zachovali, keď vam manžel da facku...po miernom natahovani sa, drapkaní, kedy ho capnete a on vam vovalí facku a s agresiou v tvári povie...toto uz nerob...kedy vlastne hra prerastie do utoku...uz castejsie doslo k vyhroteným situáciám,kedy sa zahnal na mna-alebo vystartoval po mne...sme manzelia 10 rokov a mame dieta.Planovala som dalsie :(

geekygirl7

Celkom zaujimavo sa to tu zvrhlo. Problem pisatelky neriesi nikto. Najskor ste ju obvinili, ze si za tu facku urcite moze sama a ked podrobnejsie popisala situaciu, tak jej to aj tak nepomohlo, lebo ste ju obvinili, ze si vymysla/zamlcuje, ze to urcite nebolo presne tak ako pise.
Namiesto toho sa tu muzi predbiehaju v opisovani toho, ake su zeny hystericke/zakerne/hormonalne a ze si tu jednu vychovnu vlastne zasluzia.
Chcela by som sa spytat. A ked do vas zapara a provokuje iny muz,ako to riesite? Tiez sa mu snazite jednu vlepit? Ci to uz nie, hlavne ked je fyzicky silnejsi?

bingham

Takto dopadnu zbabele zeny...a nezotane uz nic len hanba :)

prve video je ciganka..ktora da facku...potom zasluzene dostane naspat...a zrazu je to uz Hiii...a potom plac...hnus fuj

a druhe...opat zena provokuje/neustale...a dostane(aj ked trochu tvrdsie) ...ale zrazu je pokoj, klud...nikto nema nic proti tomu...a je pohoda :)

nuz komu niet rady...tomu niet pomoci :)

www.youtube.com

www.youtube.com

Loveme

Ked sa takto dívate na ženy (a všeobecne na ľudí) okolo seba ani sa nečudujem,že je toľko hádok a násilia. To čo tu podaktorí píšete sú extrémy, jedine žeby vám sa to zdalo bežné, kedže medzi hydinou žijete.
Resto súhlasím s tebou.

annddyxxl

aj tak nechapem ako mozu baby byt take ze chcu naschval vyprovokovat aby dosiahla co chce?jako mozu byt take hmm...som baba ale zenske su vacsina vypocitave sliepky...

zdradca

pravy huhu mas uplnu pravdu vela zien caka na facku ako na zamienku k niecomu co vlastne uz maju vopred premyslene
ale ak zena provokuje a k facke dojde tak rozumna sa nad tym zamysli ci jej to stalo zato hlavne ak ju muz ci partner predtym neudrel.
Muz nikdy nevie co harasi v zenskej hlave ci jej nejde o nejaku hru vyprovokovat a potom sa udobrovat,zenske hormony si divoke a nevysptatelne
Ja to riesim tak ak ma vyprovokuje prehnem ju cez koleno natrepem na zadok chvilu mame tichu domacnost a vecer udobrovanie
niekedy dlha ticha domacnost je horsia ako facka,zacnu vycitky s oboch stran

deniki

A vy sa s manželmi nehádate?? Veď je to bežná vec, a keď má človek v sebe nervy, tak ich musí dostať zo seba von, a nie ich držať v sebe! On na mne vidí, že som nervózna, a radšej ma nedráždi...Zase keĎ je manžel nervózny, nedráždim ja jeho...pochopitelné...ale nejde o to, chcela som napísať, že aj keď svojho manžela provokujem, neudrie ma, nikdy ma neudrel.

arman

pravy hubu - perfektne napisane. Tiez si myslim, ze vela zien si tie facky zasluzi.
Toho muza, co im ich vie ustedrit, si nepritiahli nahodou, ale podvedome si vzdy pritahuju take typy. Je to pre ich dobro, aby cim skor pochopili, aky maju vlastne problem, a potom si konecne pritiahli nejakeho rozumneho. Zena, ktora sa necha otlkat, lebo ma strach odijst, je priputana na muza, a samu seba uz davno stratila, a tie facky jej su iba zrkadlom... cim skor sa prebere, tym lepsie pre nu.

pravy huhu

Je to jednostranna debata, lebo sa hovori len o fackach od muzov a nie o urazani, provokovani a agresivite zien. A ta je tiez celkom bezna. Jedna vec je, ked je muz opily, alebo je vylozene tyran -to moze byt aj zena, a druha vec je, ked zena vyprovokuje hadku kvoli uplnej blbosti a cielene dovadza muza k agresivite. Vtedy sa da povazovat facka len ako primerana obrana a treba povedat, ze vacsina zien len na toto caka, aby sa mohli stazovat, lutovat, popripade najst si zamienku na rozchod, ktory uz aj tak planovali, len to chcu hodit na muza. Myslim, ze v takomto pripade sa jedna o primeranu obranu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.