facka od manžela...

Príspevok v téme: facka od manžela...
meduskaTN

ako by ste sa zachovali, keď vam manžel da facku...po miernom natahovani sa, drapkaní, kedy ho capnete a on vam vovalí facku a s agresiou v tvári povie...toto uz nerob...kedy vlastne hra prerastie do utoku...uz castejsie doslo k vyhroteným situáciám,kedy sa zahnal na mna-alebo vystartoval po mne...sme manzelia 10 rokov a mame dieta.Planovala som dalsie :(

natusa42

resto konečne tu nejaký rozumný a úplne úžasný komentár..a najmä pravdivý !!!! palec hore ,ked máš takéto zmýšľanie

resto

bingham...
Vieš, je oveľa horšie keď muž udrie ženu ako keď žena muža! Muž nesmie zneužívať takýmto spôsobom svoju silu inak je to obyčajná padavka a hlupák!!!
Žena by tiež nemala dávať facku mužovi, to je pravda, ale muž by mal byť v takýchto veciach striedmejší aby nedal žene dôvod na to, aby to musela urobiť!
Keď udrie žena, je trápna ale keď udrie muž, je zbabelec! Násilie nič nerieši, len všetko zhoršuje.
PAMATAJ ZE SILA ZENY JE V KRASE A KRASA MUZA JE V SILE. Zamysli sa nad tym!!! Je preto zle ak sa to zdeformuje.

bingham

pravy huhu presne tak...toto som tu zazil uz vela krat...ze osoba neuviedla vsetko tak ako mala...a muz bol hned ten najhorsi...

zeny su v tomto strasne sproste...aj ja som musel svoju naucit..ze su vzdy dve strany...lebo tiez mala ten nazor, ze ked jej nieco povedala kamaratka tak to bola na 100% pravda...a pritom uplne klamstva :D

pravy huhu

bingham,

uz velakrat sa tu stalo, ze tu nejaka zena zalozila temu o tom, ze jej dal muz facku, ale nahodou zabudla uviest, ze mu pred tym dala facku ona, alebo ho slovne napadala. Netusim, preco ma vacsina zien v povahe skreslovat situaciu vo svoj prospech. Samozrejme, ze do takej temy potom nabehne dalsich dvacat stihacie, ktore si zacnu pritakavat, zvelicovat zvyraznovat muzovu agresivitu a zlahcovat tu svoju, pripadne uplne zamlcat skutocnosti. Slovenski muzi su jedny z najtolerantnejsich a najmiernejsich vobec, tak neviem, preco si toho nevazia. Ale kazdy nakoniec dostane len to, co mu patri. O tom somm presvedceny.

bingham

pravy huhu...inak toto je pravda co pises...lebo ona sa nato pozera zo svojej strany...a pritom to mohlo byt uplne inak...

a zakladatelka je tiez trosku pomotana...lebo to co spominala v teme nebolo tak "dramaticke" ako potom v prispevkoch...ale pohoda no :)

kafe

meduska oveľa efektívnejšie by bolo, keby si šla do manželskej poradne. Najprv choď kľudne sama, tam možno prídete na to PREČO sa tak správa a ČO s tým robiť. Možno má chlapec komplexi, je frustrovaný z niečoho v práci, má frajerku.. tých možností može byť strašne veľa.
Ak sa dá, tak pri prvých náznakoch agresie, vulgárnostiach sa zober a odíď z domu na 10 min., aby to nepokračovalo a on sa na tebe nevybíjal. Požiadaj ho, aby na ďalšie sedenia do manželskej poradne išiel s tebou, lebo takéto čosi (vulgarizmi a agresívne správanie) nemieniš tolerovať. Povedz mu, že vidíš, že sa s ním niečo deje, ale nevieš čo. Ale pokiaľ si svoje problémy mieni riešiť fyzickým útokom na teba, zavoláš políciu. Priprav sa na to, že ak TERAZ niečo neurobíš, tak tu políciu raz budeš musieť volať. Určite to, prosím ťa, rieš s odborníkmi. Samo sa to nespraví.

bingham

resto...a zena ktora udrie svojho muza...tak automaticky prestava byt zenou ??? zaujimave

loveme...nie urcite nie...a takym stylom so to aj zakoncil :)

pravy huhu

Aby sa dala situacia posudit, potrebovali by sme aj vyjadrenie tvojho manzela. Kym ho nemame, tak sa da tvoje obvinovanie pokladat, len za ohovaranie a manipulaciu s mienkou ludi tu na fore. Odhliadnuc od toho, ze to pises na forum, kam takato tema vobec nepatri.