Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smrt blizkej osoby

Fnukik

Myslite, ze moze myslianka zabit clovekaň?....tento pocit mam stale, lebo myslim si , ze kvoli tomu, ze som v tazekj situaci na nieco take pomyslela, sa to otocilo voci mne a moj blizky umrel.....stale je tu ten pocit ze cakam kedy pride....kedy sa bude so mnou rozpravat.....cakam , ze sa zobudim zo sna , a vsetko bude inak

2481036634

...da sa s tym zit, tazko, ale da...no nikdy sa s tym nezmieris...viem o com hovorim...
vsetkym vam prajem vela sil:)

vitali

Ja si myslím, že smrť sa dá len prijať, ale nie zmieriť sa s ňou. Tieto dve veci rozlišujem. Bud s tou osobou čo najviac, prejavuj jej čo najviac lásky a modli sa za ňu. Sansara to pekne napísala. Nemám čo k tomu dodať. Ja som vždy verila, že smrť je len fyzická. Marekova, to čo prežívaš, som zažila cez prázdniny. Tiež moja najbližšia osoba zomierala, nevedeli sme dokedy bude žiť. Viem, aké je to strašné, neviem sa s tým vôbec vyrovnať. Aj teraz som si veru poplakala. Daruj tomu človeku čo najviac lásky, aby si bola po jeho smrti spokojná, že si niečo krásne pre neho spravila!!! Pretože ten pocit ťa bude sprevádzať už navždy. Ja som na to nemala veľkú šancu,príležitosť,doteraz ma to bolí. Ty to využi :) Drž sa, budeš to potrebovať!

slnecnica

Mne je úplne jedno, či sa smrťou život konči alebo nie. Ja potrebujem tých ľudí tu a teraz (áno,som sebecka). Mama mi chýbala pri maturite, pri štátniciach pri mne nestáli už ani otec, ani brat. Môžem mať kopu skvelých kamarátov, úžasného priateľa, ale ten smútok v duši neodíde nikdy.
Je to nespravodlive, pretože oni chceli žiť-a veľa ľudí nechce

sansara

Vieš...váž si jedno. Že máš ešte šancu pri tom človeku byť, povedať mu čo k nemu cítiš, môžeš mu ešte prejaviť city, byť s ním...v jeho blízkosti, dotýkať sa ho, usmiať sa na neho, pobozkať, pohladiť, prihovoriť sa mu atd atd

Vieš...mne zo sekundu na sekundu umrela mamina. Mali sme veľmi blízky vzťah. Ubehlo odvtedy trištvrte roka a ja som to ešte stále nedokázala spracovať. Stále si akoby nahováram, že šla len niekde na liečenie a podobne, že sa ešte vráti a tak
A najviac ma bolí, že som jej nestihla povedať posledné zbohom, že ju milujem a mala som tu najlepšiu maminu na svete..

MAREKOVA...

Smrťou život nekončí, alebo áno??...
Ako sa stakým niečým vyrovnať...
A najhorší pocit je, čakať kedy to príde...

aglia tau

Kafik, nie sú to keci ani bludy, veľmi pekne si napísala príspevok. Mne zomrela sestra aj dcérka, no aj keď som stratila zmysel života, snažím sa ho aj s bolesťou v duši nájsť. A tiež každý deň spomínam, aj si poplačem aj sa zasmejem, lebo tých úsmevných zážitkov bolo dosť.

kafe

Ano, sú to keci a fakt mne nikto neumrel (babku nepočítam). Ale opatrovala som umierajúcich. Jednej pani som pomáhala s manželom - ležiaci, mal plienky, nerozprával už. Obidvaja boli staručký dôchodcovia. Ona mu púšťala pesničky, ktoré mal rád, rozprávala sa s ním, držala ho za ruku.. keď umrel, poplakala si. Žiadna veľká dráma. Asi som už veľmi bezcitná, lebo obrovskému smútku pri umieraní proste nerozumiem.
Smrť je v tejto spoločnosti jedno veľké TABU. Strašiak. Lebo keby ľudia aspoň trochu mysleli na smrť (svoju alebo svojich blízkych) správali by sa a konali by inak. A pritom je smrť svojim spôsobom krásna - kto trpí, tak má konečne svätý pokoj. Dobre, už končím a nejdem tu drístať.

aglia tau

Ja osobne by som bola čo najviac s tou osobou a povedala by som jej všetko, čo mám na srdci. So smrťou sa vyrovnáva ťažko, ale bohužiaľ, život ide ďalej. Zostanú nám len spomienky.

slnecnica

Sorry,ale také bludy môže napísať len ten, čo nikdy o nikoho neprišiel, nikdy nevidel nikoho zomierať, chradnúť, strácať sa, a vzdávať sa, napriek veľkej sile, o ktorú ho choroba oberala, napriek veľkej túžbe ostat a žiť.
Nedá sa nikdy zabudnúť, asi ani vyrovnat. U mňa je to skryté niekde vzadu, nieje dňa, kedy by som na nich nemyslela

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.