Ako som zacala uzivat antiku maitalon zacali sa mi robit vyrazky

Príspevok v téme: Ako som zacala uzivat antiku maitalon zacali sa mi robit vyrazky
prosim radu

Ahojte Ako som zacala uzivat antiku maitalon zacali sa mi robit vyrazky , neviem preco stalo sa to aj vam baby prosim napiste ako ste tento problem riesili. *Mne kozna povedal ze to je na odstranenie akne a zlepsienie stavu pleti ale moc to nepocitujem na svojej pleti som zufala uvazujem uz o predpisani toho antibiotika rocautone a moze sa to brat spolu s antikou ? nie je to nebezpecne ? chcela by som sa vas tiez opytat baby ci sa vam to poriesilo akne vyrazky po case ako ste brali maitalon ?:) So mnou to je uz katastrofa stale hladam nieco co pomoze a nic poradte mi

dakujem za kazdu radu :D

prosim radu

tak ja som mala antiku softine a bola som s nou nespokojna zadrziavala vodu v tele myslela som si ze priberam a este mala som zmeny nalad ale to boli pekne naladovky :)teraz som na maitalone ale vadi i to ze sa mi nezlepsuje plet ba zhorsuje ked som uzivala softine citila som zlepsenie pleti ale po case zas to priserne akne tak som to vysadila 3 dni som bola bez antiky a plet sa zazrakom menila tak neviem ci to nevysadim uplne :))

Wara

roacutan nie je ziadne antibiotikum, to su retinoidy derivaty vit A, musia sa brat spolu s antikoncepcoiu, lebo su teratogenne, keby si otehotnela mohlo by dojst k poskodeniu plodu. Ja som tiezbrala retinoidy ale ako Aknenormin a to bola jedina vec, ktorá mi pomohla, samozrejme ze ma vela neziaducich ucinkov, ale neexistuje liek vedlajsich ucinkov, S aknenorminom som uzivala HAK Diane, potom som presla na Maitalon, ono vzdy na zaciatku liecby sa moze akne zhorsit, ak sa to po par tyzdnoch neupravi, tak treba HAK vymenit.

prosim radu

a ak by som nahodou uzivala maitalon a roacutane tak mam sancu ze sa mi celkove upravy stav pleti uz na stalo ak by som tu uzivala pomerne dost dlho trebars 5 rokov ? inak s toho roacutane sa nepribera nejako ? a nieje to moc velka zataz pre organizmus lebo samostatna hak je dost zatazujuca .

jankaaaaaaaaa

maitaplon ma na akne slabsi ucinok, skor na slabe akne. a ucinok sa prejavi najskor po pol roku aj viac. ak sa ti zacali na zaciatku uzivania robit vyrazky, tak bud to nieje z hak alebo ti proste nesedi a mala by si ju zmenit
roaccutane niesu ziadne antibiotika a pocas uzivania roaccutane sa hak odporuca uzivat zenam, ako ochrana pred tehotenstvom, pretoze sa pocas liecby roaccutaneom nesmie otehotniet, lebo dieta by bolo trvalo postihnute