Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

makeup

karkulkaa

ja som si teraz kúpila Clarins Everlasting Foundation SPF15 odtieň 109 wheat....je trošku hustejší a výborne kryje, je krémovej konzistencie, ale po nanesení je viac púdrový a matný...vydrží po celých 8 hodín v práci a hlavne sa vôbec neleskne

lucinelienka

loreal-true match (golden)ale je dosť tmavý, tak pozor:) u mňa najpoužívanejší a ešte v pohode je skin od astoru tam je dobrý odtieň Nude

monika019282

ahoj

ja som bola velmi spokojna s make upom l'oreal true match odtien beige...super kryl,dlho vydrza a vyzeral prirodzene

este lepsi sa mi zdal margaret astor 24 hod.make up odtien asi 200 (alebo 201 uz neviem) ... vydrzal dlho a posobila som sviezo cely den

dobry je aj ten od max factoru second skin

momentalne si tiez neviem najst dobry make up lebo pracujem v klimatiz.kanvelarii a mam strasne lesklu plet :-(

podkla krem od biodermy alebo garnier hydratacny...ak mas mastnu plet tak netreba nic pouzivt.

puder nemam rada.citim sa potom velmi zmalovana ale j to asi dobr na zmatnenie....

dufam ze som aspon trochu pomohla :-)

kindervajko9

ako korektor (mám problémovú pleť) La Roche Toleriane teint, kryje najlepšie so všetkých.. potom Max Factor Lasting Performance a púder GOSH.. tieto posledné dve naozaj len tenulilinkú vrstvičku aby sa mi to zjednotilo s tým korektorom :)

rdhjd

catrice photo finish - najsvetlejsi odtien. uple mi super sadol aj make up aj odtien. puder sem tam od miss sporty so clear. podklad - krem garnier essentials

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

makeup - Fórum - ZDRAVIE.sk