Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podvrdenie (certifikácia) od sexuológa

Príspevok v téme: Podvrdenie (certifikácia) od sexuológa
Juraj V

Zdravím,

Chcel by som písomné potvrdenie o výsledkoch krvných rozborov, prípadne vyšetrenia stavu potencie všeobecne... Je možné niečo také získať?

Dobre viem, že som potentný (tvrdne bez problémov, ak sa mi dievča páči), dvakrát mi prezerali semeníky pred vojnou, normálne zarastám, mám širokú sánku, úzke boky, rozdiel medzi ukazovákom a 4.prstom je cca vyše 1.cm (dostatok testosterónu), nemám nadváhu (žiadna gynekomia), dobre sa mi hoja rany (dobrá imunita - normálna hladina kortizolu a žiadne psychické ochorenie)...

Ale niekto si mymyslel, že som impotent. Najprv som si myslel, že tomu nikto neuverí, že mladý chalan so širokou sánkou a štíhlou vyšportovanou postavou môže byť impotent, ale veria tomu aj dievčatá o, ktoré som sa snažil... odmietajú ma kvôli tomu, lebo si myslia, že som impotentný. Odmietajú ma teraz skôr než by mohlo prísť ku sexuálnemu styku.

Nevadilo by mi prejsť krvnými a inými testami... ale potrebujem dôkaz o svojom zdravotnom stave.

AdamKrt

Tak toto to je dobra haluz, hotova svejkovina. Ten mal na to tiez papier so stempelom :)

Ukazovat zene spermiogram a vysetrenie spermii ukaze jej jedine to, ze spermie su plodne a v dostatocnom pocte.

Ked chces imponovat zene ovladanim svojho sexualneho spravania, neviem potom, ake lahke zeny to chces ziskat, ale toto je zas uplne ina oblast. Mozes mat podviazane semenniky a prasit zeny ako kanec, mozes mat 0 spermonov a stale mozes byt kanec pri ich uspokojovani.

Ale dokazovat jedno, ci druhe je trapne. Ak sa spoiehas na to, ze spermiogram nieco ukaze, tak jedine len to, ze si schopny mat deti. To hladas matku pre svoje buduce deti takto ?

Nedivil by som sa zenam, ked Ta odmietnu s papierom, ci bez....

alenka_maxova

A to sa ako prejavuje, ze tie dievcata ta odmietaju? Stretnes daku, chodite spolu von a potom pride na sex a ona povie, ze nechce, lebo si mysli, ze si impotent??? :D Nechapem absolutne. Preco ta baby odmietaju a vlastne odkial prisli na to, ze si impotent? Zobrali meter a ten rozdiel medzi ukazovakom a 4.prstom bol 2 cm???? :D Toto co je za temu....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podvrdenie (certifikácia) od sexuológa - Fórum - ZDRAVIE.sk