Potvrdenie od sexuológa

Príspevok v téme: Potvrdenie od sexuológa
Juraj_V

Zdravím,

Chcel by som písomné potvrdenie o výsledkoch krvných rozborov, prípadne vyšetrenia stavu potencie všeobecne... Je možné niečo také získať?

Dobre viem, že som potentný (tvrdne bez problémov, ak sa mi dievča páči), dvakrát mi prezerali semeníky pred vojnou, normálne zarastám, mám širokú sánku, úzke boky, rozdiel medzi ukazovákom a 4.prstom je cca vyše 1.cm (dostatok testosterónu), nemám nadváhu (žiadna gynekomia), dobre sa mi hoja rany (dobrá imunita - normálna hladina kortizolu a žiadne psychické ochorenie)...

Ale niekto si mymyslel, že som impotent. Najprv som si myslel, že tomu nikto neuverí, že mladý chalan so širokou sánkou a štíhlou vyšportovanou postavou môže byť impotent, ale veria tomu aj dievčatá o, ktoré som sa snažil... odmietajú ma kvôli tomu, lebo si myslia, že som impotentný. Odmietajú ma teraz skôr než by mohlo prísť ku sexuálnemu styku.

Nevadilo by mi prejsť krvnými a inými testami... ale potrebujem dôkaz o svojom zdravotnom stave.

dana660xz

juarj podla mna take potvrdenie sa dostat da, ale to si neviem predstavit ako budes balit baby, s tym potvrdenim v ruke? :)